Кубок України чоловіки. Фінал. Кубковий мега-файт: "…мы за ценой не постоим!"

11 лютого 13:15
Переглядів: 163
Кажани

Напередодні вирішального поєдинку за національний Кубок провідні виконавці «Баркома-Кажани» та «Локомотива» відповіли на питання прес-служби ФВУ.

Ще не встигли відлунати фанфари нещодавнього захопливого протистояння нинішніх лідерів вітчизняного клубного волейболу в рамках чемпіонату Суперліги, як на них очікує чергове побачення. Цього разу – у фінальному протистоянні Кубка України.

Безумовно, шанувальників волейболу очікує феєричне видовище, до того ж, сподіваємося, максимально інтригуюче і непрогнозоване за сценарієм. Ну, а аншлаг на трибунах, безсумнівно, лише додасть гравцям наснаги.

Напередодні цієї грандіозної події, яка розпочнеться 11 лютого о 17.00 у спорткомплексі столичного НУФВСУ (вул. Фізкультури, 1), волейболісти «Баркома-Кажани» та «Локомотива» почергово провели контрольні тренування. Гравці обох команд, відпрацьовуючи тактично-технічні дії, бігали з піднесенням, із вогником в очах, що яскраво свідчить про їхню націленість вибороти почесний трофей за принципом слів із відомої пісні «…мы за ценой не постоим!». І наше спілкування з провідними виконавцями суперників це припущення лише підтвердило…

Володимир ТЕВКУН, кращий бомбардир «Баркома-Кажани»:

- Наше останнє протистояння у Львові в рамках національної першості, де ми розійшлися з аналогічними рахунками – 3:2 і 2:3, показало хорошу готовність обох команд. У «Локомотива» повернулися в стрій травмовані гравці, помітно підтягнулася молодь, тож, у порівнянні з нашим матчем за Суперкубок на початку сезону, так би мовити, легкої прогулянки до перемоги ми аж ніяк не очікуємо.

Зізнатися, швидка гра «залізничників» в наших нещодавніх поєдинках була для нас дещо несподіваною і значно додала нам проблем. Та потім ми провели детальний аналіз, вирахували всі наші помилки і, в принципі, вже готові до того, щоби завтра їх не повторити.

Шанси? Давати прогнози – справа невдячна. Тож можу лише зауважити: ми впевнені у власних силах!

Володимир ТАТАРИНЦЕВ, універсал, граючий тренер «Локомотива»: 

- Наша команда нині далеко не та, що на початку сезону. «Тоді «Кажани» перемогли нас у поєдинку за Суперкубок цілком заслужено, бо на той момент були готовими значно краще. Та зараз картина зовсім інша, й наші нещодавні ігри у чемпіонаті показали спроможність «Локомотива» перемагати принципового суперника.

Додатковим стимулом викладатися на всі сто нам завжди служив той факт, що володар Кубка України автоматично отримує путівку до єврокубків, а це є одним із наших найголовніших завдань кожного сезону. Тож вартість почесного трофею від цього зростає вдвічі.

Як же воно складеться завтра? Гра покаже! Поки можу сказати лише те, що перемогу святкуватиме той, хто менше помилятиметься. Зараз же шанси цілком рівні – 50 на 50!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: