Кульовики ЛУФК сильні командою

24 вересня 18:53
Переглядів: 240
кульова стрільба

У стрілецькому комплексі НСБ ЛВС м. Львова 19 вересня 2013р. розпочався Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1993р.н. і мол.

У у стрільбі з довільного пістолета на 50 м перемогу здобула команда Львівської області, повністю укомплектована з вихованців училища: десятикласника Павла Коростильова та студентів Олега Зуба і Романа Неводничого. Павло не мав рівних і в особистому заліку! Срібна медаль в активі першокурсника Олега Зуба.

У командних змаганнях пістолетниць також домінували львів’яни Анастасія Бондарук (вип.ЛУФК 2010р.), Христина Бурак (вип. 2013р.) та Ксенія Юрченко (ІІ курс). А на рахунку Анастасії Бондарук ще й «срібло» в особистих змаганнях. Переможницями національної першості двічі ставали гвинтівочниці - минулорічні випускниці Марія Холод, Еліна Агліуліна та одинадцятикласниця Анна Хмельницька.

Дівчата були найвлучнішими у командній стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГ-5) та стрільбі лежачи (МГ-9). В особистих стартах Еліна Агліуліна друга у вправі МГ-5, Марія Холод двічі третя (МГ-5 та МГ-9).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: