Кирило ЦИПУН: "У матчі зі Словенією все було проти нас"

04 квітня 09:29
Переглядів: 291
Ципун

Своїми враженнями від баталій на турецьких полях поділився голкіпер збірної України Кирило Ципун (НФК "Ураган").

- У даному випадку не варто багато розмірковувати на тему виступів збірної у відборі на Євро, адже маємо, що маємо - путівку в плей-офф, - сказав Кирило. - Можливо, це не самий позитивний результат, адже вже хотілося готуватися безпосередньо до ЧЄ. Що ж, ще нічого не втрачено.

- Що в першу чергу завадило збірній стати лідером групи?

- Якщо взяти конкретно гру, то в день матчу зі Словенією склалося таке враження, що все було проти нас. Постійно присутній нефарт ... Так, десь і ми недопрацювали. Але з іншого боку, з поразки теж можна отримати користь і трохи краще розібратися зі своїми недоліками.

- І на які промахи вказали нам словенці?

- У боротьбі з балканцями, можливо, свою лепту внесла сукупність різних факторів. Так, можна чіплятися до незручного покриттю, незвичному суддівства ... Але це все дрібниці. Головне - результат. Вона важлива лакмусовий папірець гри збірної. А його в цей раз не було. Значить, щось ми не врахували.

- Арбітраж сильно вплинув на результат матчу зі Словенією?

- Не можна сказати, що рефері судили упереджено. Просто вони не давали боротися. Можливо, якби ми зустрілися з подібною роботою суддів у матчі з Англією, то взяли б це до уваги і потім побудували свою гру по-іншому. Так, в Україні судять інакше, арбітри не заважають боротьбі. І ми не встигли перебудуватися, в
внаслідок чого встигли нахапатися фолів. А це спричинило за собою все інше.

- Ти бачив словенців на Євро-2012. З тих часів їх збірна сильно змінилася?

- Мені здалося, що вона залишилася на колишньому рівні. Але гра на гру не подібна, тоді ми забили першими і забезпечили собі хороший заділ для перемоги. Зараз же трапилося навпаки, причому перший пропущений нами гол вийшов досить безглуздим. Однак у кожній безглуздості є недолік. Але на наступний день ми гарненько розібрали свої дії, акцентувавши увагу на тактичних помилках, і змогли відновитися психологічно. Що дуже важливо.

- Кого з можливих суперників у плей-офф вважаєш найнебезпечнішим?

- Проти Румунії буде дуже непросто ... За останній рік вони сильно підтягнулися і показують досить якісний футбол. Чого тільки варта їх матч у відборі з Росією, коли вони довгий час вигравали - 1:0, хоча в підсумку таки поступилися. Але шанси на успіх є з усіма і завжди. У матчі з будь-яким опонентом на поле треба виходити з упевненістю, але не з самовпевненістю!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: