Кирило ЦИПУН: "Відбивати м'ячі - це моя робота"

02 лютого 13:36
Переглядів: 237
Ципун

Голкіпер "синьо-жовтих" Кирило Ципун, який відстояв на нуль у матчі зі збірною Бельгії, відмовлявся називати себе героєм і віддавав належне всій збірній України.

- Чи вважаєте Ви себе героєм матчу? Що встигли Вам сказати партнери після гри?
- Героєм не вважаю. Відбивати м'ячі - це моя робота. Тим паче, не один же я захищався - захищалася вся команда. Всі старалися, щось виходило, щось не виходило. Всі лягали під м'ячі, підставляли голови під удари. Тому гра на нуль і вихід в плей-офф - це заслуга всієї команди.

- Чи став цей матч одним з кращих у Вашій кар'єрі, найбільш пам'ятним?
- Я б так не сказав. Для мене це був хороший матч - завдання ми виконали, вийшли з групи з першого місця. Я б не назвав цей матч найкращим у своїй кар'єрі.

- При такому скупченні вболівальників доводилося коли-небудь грати, і чи надавало на Вас це психологічний тиск?
- Мені вже доводилося грати при переповнених трибунаха - і на минулому Євро, і на чемпіонаті світу. З приводу тиску - мені навпаки, це додає емоцій, позитивного заряду. І не важливо, за тебе вболівають або проти. Це додає спортивної злості і робить тебе по-доброму зліше.


- Здавалося, що часом збірна України дуже притискалися до своїх воріт.
- Були такі моменти, але іноді суперник нас притискав, іноді ми так робили, щоб був простір для контратак. Щось виходило, щось ні. Це футбол, це гра. Все буває.

- Чи задоволені Ви, що потрапили на Португалію?
- Ми не вибирали собі суперника. У нас було завдання вийти з групи з першого місця. Ми її досягли - чи погано, чи добре, про це судити нашим тренерам. Розбирати гру будемо вже завтра. Я задоволений тим, що вийшли з групи з першого місця.

- Може, некоректне питання - коли почнете забивати? Не Ви особисто, а вся команда в цілому.
- Це - секрет. Нехай всі думають, що ми не забиваємо. А в потрібний момент, дасть Бог, і вийде.


- Коли стало відомо, що Ви будете захищати ворота, і як Ви це сприйняли?
- Сьогодні ввечері, на передігровій установці. Було приємно, що тренер вірить в мене, і довірив мені в складі на такому великому турнірі. Завжди хочеться грати на таких турнірах. Тому, відчуття приємні.

- Щоб Ви хотіли передати вболівальникам, які з напруженням дивилися цей матч?
- Хочу їм перетиснути - це, мабуть, банально - у команди може виходити, може не виходити. Якщо ви щиро вболіваєте за нас, вболівайте до кінця - які б гри команда не показувала. Поки що результат є - дуже сподіваємося на вашу підтримку у подальшому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: