Легенди "Спартака" стартують вшосте!

21 серпня 14:33
Переглядів: 308
футбол діти

З 23 серпня, напередодні Дня Незалежності, до 25 серпня у Львові на стадіоні Львівського державного училища фізичної культури, що знаходиться по вул. Княгині Ольги, 1 відбудеться шостий Всеукраїнський турнір з футболу «Легенди «Спартака», у якому змагатимуться хлопчики 1997 і молодших років народження. Юні футболісти представлятимуть вісім команд («Поділля» (Хмельницький), ДЮСШ (Тернопіль), «Штурм» (Костопіль), ДЮСШ (Ужгород), ФК «Львів», «Галичина-Спартак» (Львів), «Опір» (Львів) і «Покрова» (Львів).

Матчі турніру триватимуть з 9 години ранку до 18-ї вечора.

Турнір ініційований ЛОО ФСТ «Спартак», проходитиме за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту при Львівській міській Раді.

На переможців змагань очікують численні призи і нагороди, а найважливіше - жвава і не поступлива гра за свої перемоги, аби на фініші стати ЧЕМПІОНОМ такого престижного турніру і володарем почесного кубка.

Повірте, що це вартуватиме Вас, молоді спортовці, немалих зусиль, але ще більших тактичних і технічних навиків. Зате радість буде безмежною. Тож у добру путь за перемогами!.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: