Леонід Акулінін: "У "Карпатах" я виріс і як особистість , і як футболіст"

07 липня 08:11
Переглядів: 349
Акулінін

ФК «Карпати» попрощався із нападником Леонідом Акулініним, угоду з яким розірвали за обопільною згодою сторін. У прощальному коментарі для Інформаційного центру клубу форвард подякував за час, проведений у команді та розповів про особливу карпатівську атмосферу.

«У першу чергу, хочу подякувати всім людям, з якими працював: адміністрації клубу, тренерському штабу та персоналу, партнерам по футбольному полю. Разом ми пережили як тяжкі, так і позитивні моменти. Хочу сказати спасибі за отримані емоції», – розповідає Леонід.

«У «Карпатах» я отримав хороший для себе досвід, дуже вдячний за це клубу. Тут я виріс і як особистість, і як футболіст. Знаєте, я грав у різних командах, був у багатьох клубах на перегляді та можу із впевненістю сказати, що в «Карпатах» одна з найкращих атмосфер, яку я відчував. Ми дружили з хлопцями не тільки на футбольному полі, а і в повсякденному житті. Це приходить з часом, тому я радий, що пережив це разом з «Карпатами».

«Повторюсь, у Львові я отримав хороший досвід, але потрібно робити крок уперед. Тож, хочу побажати цій команді успіхів та перемог у майбутньому. Впевнений, ця команда може досягти значно більше»,– підсумував нападник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: