Леся КАЛИТОВСЬКА – найкраща спортсменка лютого!

23 лютого 08:45
Переглядів: 206
Default Image

Такого ж титулу уродженку Жовківщини удостоїли і в грудні.

Позавчора велосипедистка Леся Калитовська отримала диплом найкращої спортсменки грудня 2011 року. Напередодні ж стало відомо про те, що уродженка села Погарисько Жовківського району львівщини (зараз тренується у Луганську) визнана найкращою спортсменкою і в лютому 2012-го. Найкращим тренером України в грудні й лютому став наставник бронзової призерки Олімпіади в Пекіні - Сергій Базін.

Днями на етапі Кубка світу з велотреку в англійському Лондоні Леся Калитовська виграла «бронзу» в скретчі. (Це групова гонка, в якій беруть участь до 24 гонщиків; змагання серед чоловіків проводяться на дистанцію 15 км, у жінок – на 10 км. Переможцем стає велосипедист, який першим перетнув фінішну лінію наприкінці гонки).

У Лондоні Леся поступилася тільки Меліссі Хоскінс із Австралії і Ярмілі Мачаковій з Чехії.

У грудні ж Калитовська виборола бронзову медаль на етапі Кубка світу в колумбійському Калі. Там наша краянка успішно виступила в індивідуальній гонці переслідування на 3000 метрів. У боротьбі за бронзову медаль українка впевнено перемогла австралійку Кент. На тому ж етапі Кубка світу срібні медалі в командному спринті здобули подруги Калитовської по збірній України - Любов Шуліка і Олена Цьось.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: