Леся Смолінг: "Не потрібно думати про фінал"

19 листопада 21:00
Переглядів: 352
Смолінг

- Після чемпіонату України психологічно важко перелаштуватись на міжнародні змагання?

- Звичайно, що важко! В чемпіонаті України ми всі одне-одного знаємо, а в Кубку Виклику завжди новий суперник зі своїм стилем гри і своїми секретами. Ми не знаємо чого чекати від свого суперника і який стиль гри краще використовувати.

- Але ж матеріали для вивчення нідерландської команди були? Якісь записи дивились з їхніми іграми?

- Матеріали були, але була тільки одна гра! Та й не було з чим порівнювати. За однією грою важко судити команду, визначати її сильні та слабкі сторони.

- А на ділі чим здивували господарі?

- Ну, чесно кажучи, нічого нового вони нам не показали. Проте не варто їх недооцінювати, це молода амбітна команда і, на мою думку, вони ще не показали всі свої сильні сторони. Тому нам потрібно бути готовими до нелегкої боротьби за місце в наступному раунді.

- Щодо матчу у Львові. Минулого року в нашому місті зіграти не вдалося, бо зал ПС "Галичина" має на два метри вужчий майданчик, ніж вимагає ЄГФ. Цьогоріч вже все добре. Але ж зал за цей час зал не змінився!

- Я не знаю всіх деталей, але там мають забирати ряд трибун (чи щось на кшталт того)... Нічого конкретного сказати щодо цього не можу.

- Ого! Там треба перегородку ламати! Цікаво...

- (сміється) Це питання потрібно задавати не мені, а організаторам матчу.

- Ти вже була в залі "Галичини"?

- Тренувань в цьому залі у нас ще не було, але мають бути на цьому тижні. Там я була ще дуже давно, до реконструкції.

- О, там тепер дуже гарно, побачиш! Як гадаєш, буде аншлаг?

- Я думаю, буде багато охочих подивитись нашу гру, адже Єврокубки в Львові давно не проводились і місто засумувало за такими емоціями. А скільки глядачів вміщають трибуни?

- 1 500 (на гандбол буде трішки менше за рахунок розсувних трибун). Думаєш, у Львові можна перемагати переконливіше, ніж в гостях?

- Не знаю що й сказати. Та й ПС "Галичина" для нас не рідний.

- Думаю, трибуни будуть гнати вперед. Я розумію, що чітких завдань на Кубок Виклику немає. Але... Чи не зачіпав тренер бодай словом цю тему? Мовляв, "чи не замахнутися нам на фінал" або щось у тому дусі?

- Про це ще рано говорити. Нам потрібно крок за кроком долати перепони, а не думати про фінал. Потрібно готуватись до кожного матчу і в жодному разі не розслаблятись. Я думаю, тренер зі мною згідний.

- Думаю, новий крок до фіналу буде впевненим! Дякую і бажаю потішити львів'ян гарною грою!

- Сподіваюсь, львів'яни нас підтримають і будуть з нами до кінця! А ми, в свою чергу, постараємось подарувати вболівальникам чудову гру і незабутні емоції. Також я знаю, що на грі буде багато-хто з наших батьків (мої зокрема), тому ми викладемось на двісті відсотків, щоб подарувати їм хорошу гру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: