Леван Кенія: "Карпати" грають в цікавий футбол"

01 грудня 23:15
Переглядів: 290
Кенія

Леван Кенія взяв участь в усіх карпатівських голах у матчі проти «Ворскли». Спершу він елегантно вивів Худоб’яка на ворота Казакова, а у другому таймі побачив підключення Гірського до атаки, який вже з подачі грузина асистував Сашку Гладкому...  

– Дуже добре, що ми взяли 3 очки. Я страшенно задоволений, хоч і втомлений. 

– «Ворскла» не створила «Карпатам» особливо багато клопотів?
– Ні, натомість у нас було багато 100-відсоткових моментів. Якби ми їх реалізовували, то до перерви мали б не один, а кілька забитих голів. Другий тайм перетворився б на формальність. 

– На гру «карпати» виходили дуже впевненими. 
– Так, це правда. Вдома, за яскравої підтримки трибун ми граємо дуже добре і потужно. Так і сьогодні – цю перемогу заслужили. 

– «Карпати» вийшли на поле в особливих футболках. Що це означало? 
– Ми вирішили підтримати одне з фанатських угруповань – Бандерштадт, яке в цей день святкувало день народження. Фанати підтримують нас, ми підтримуємо їх. Додатково дякую їм і за сьогоднішню атмосферу. Вітаю їх всіх з перемогою! Будьте щасливі і здорові! 

– Якщо аналізувати період, проведений в Україні, то чи не шкодуєш ти, що в «Карпати» перейшов?
– Не шкодую абсолютно! Мені тут добре. Я забив три голи, набрав хорошу форму. Вона ще не ідеальна, але попереду збори, тож надолужимо. Звісно, є і втома, але вона пройде. Я вірю, що в наступному сезоні у нас все добре буде.

– Ніколай Костов тобі чимось допоміг, чогось навчив? 
– Звичайно! Він допоміг мені передусім тим, що наша команда грає в цікавий футбол. Мені дуже приємно працювати з таким розумним тренером.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: