Леван Кенія: "Лукаса нам не вистачатиме"

09 березня 08:56
Переглядів: 411
кенія

Грузинський півзахисник львів’ян розповідає про навантаження від Костова, кадрові перестановки та власні кондиції

— Леване, видно, що цьогорічні тривалі збори для вас у новинку…

—Так, для мене це перший подібний досвід. У Німеччині, приміром, також існує зимова перерва між першим та другим колами, але вона, по-перше, досить коротка, а по-друге, спрямована переважно на відпочинок. Загалом було дуже складно переносити всі навантаження, але радий, що це все вже позаду. 

—Нікола Костов має репутацію тренера, який, навідміну від більшості українських наставників, віддає перевагу роботі з м’ячем, аніж фізичним навантаженням. Утім, ви кажете, що досить сильно втомилися…

—Насправді навантаження були— найбільші, мабуть, упродовж першого збору. Два інших натомість можна назвати ігровими, а ось перші два тижні ми майже безупинно бігали, бігали, бігали. Загалом, наскільки мені відомо, це цілком традиційна практика, коли збори розмежовуються за навантаженнями: спочатку більший акцент іде на «фізику», потім— на роботу зм’ячем.

 —Коли ви тільки-но прибули до«Карпат», то не приховували, що перебуваєте у не найкращих фізичних кондиціях: виною тому численні травми та, як наслідок, відсутність ігрової практики. як можете охарактеризувати свою форму зараз?  

—Можу сказати, що перебуваю у хороших кондиціях. У «Карпатах» уже півроку, зумів привести себе до ладу, відтак почуваюся дуже добре

—Восени в «Карпатах» вимальовувався дуже симпатичний трикутник у передній лінії: ви, Семір Штілич та Лукас. Утім, через конфлікт із клубом іспанець навесні не гратиме. Серйозна втрата?

—Вважаю, що так. Лукас дуже сильний виконавець: агресивний, швидкий, технічний. Особисто я з ним спільну мову на полі знайшов одразу. Звісно, Лукаса нам не вистачатиме.

— Як розумію, пряма заміна йому— бразилець Марселіньо?

—Не знаю, чи саме замість Лукаса він прийшов, але футболіст також хороший, швидкий. Сподіваюся, проблем із адаптацією в нього не виникне.

—Недавно «карпати» провели спаринг із клубом «Тернопіль», що відбувся на «Арені Львів». Ви вперше виступали наполі цього стадіону?

—Так, дебютував, можна сказати. Звичайно, дуже сподобалося. Навіть попри те, що на трибунах були присутні лічені глядачі, а температура повітря виявилася катастрофічно низькою. Усе одно помітно, що стадіон дуже комфортабельний, зручний для вболівальників. Він мені навіть німецькі часи нагадав: там подібних затишних, досить містких арен удосталь.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: