Леван Кенія: "В "Карпатах" я знайшов впевненість в собі"

29 червня 15:21
Переглядів: 566
кнія

Як вже раніше повідомлялось Леван Кенія став гравцем дюссельдорфськой «Фортуни». Відразу після підписання дворічного контракту екс-півзахисник «Карпат» дав своє перше інтерв'ю в якості футболіста «Фортуни». Офіційному сайту клубу грузин повідав про свої плани та цілі, яких він хоче досягти в новій для себе команді.

- Залишаючи Німеччину, чи думали ви про те, що коли-небудь знову повернетеся сюди?

- Звичайно. Я хотів повернутися до Німеччини. Один рік я відіграв в Україні. Він для мене вийшов вдалим. Важливо, що мені вдалося набрати форму. Тепер я спробую ще раз проявити себе в Німеччині.

- У Львові ви регулярно отримували ігрову практику. Наскільки це було важливо для вас?

- Справді, це було дуже важливо для мене. Після трьох років, які були витрачені на відновлення від травм, я повернувся на поле, брав участь у матчах. Я нарешті знайшов впевненість в собі, і зараз перебуваю на шляху до досягнення своєї кращої форми.

- Що вплинуло на ваш перехід в «Фортуну»?

- Дуже велику роль у цьому зіграв мій новий тренер Майк Бюскенс. Раніше я вже тренувався під його керівництвомм, ще в молодіжній команді «Шальке». Бюскенс - чудова людина і хороший тренер.

- Які враження у вас залишилися від першого відвідування домашньої арени «Фортуни»?

- Це дійсно великий стадіон. Сподіваюся, на нього будуть приходити багато глядачів, а ми постараємося зробити все, щоб наступний сезон став для команди успішним. З нетерпінням чекаю, коли вперше вийду на поле цієї арени в якості гравця «Фортуни».

- Які цілі ви перед собою поставили у «Фортуні»?

- Я завжди мріяв грати в Бундеслізі. Думаю, що в клубі все також хочуть повернутися в елітний дивізіон Німеччині. Ми постараємося домогтися цієї мети.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: