"Леви" дізнались своїх суперників у плей-офф

20 лютого 23:38
Переглядів: 213
хк леви

Сьогодні трьома матчами завершився регулярний чемпіонат ПХЛ, за підсумками якого визначилися шість учасників кваліфікаційного раунду плей-офф. Так, в групі "А" зіграють згідно з регламентом 1-а, 4-а і 5-а команди регулярного чемпіонату: Беркут, Донбас і Сокіл. У групі "В" зіграють 2-а, 3-я і 6-я команди регулярного чемпіонату: Компаньйон-Нафтогаз, Динамо і Леви. Білий Барс, що зайняв за підсумками регулярного чемпіонату останнім сьоме місце в турнірній таблиці, припиняє подальшу боротьбу за медалі.

Перші матчі кваліфікаційного раунду заплановані на 23-е лютого. Офіційний календар повинен бути опублікований завтра.

У кваліфікаційному раунді команди зіграють по два матчі між собою (вдома і на виїзді). За підсумками групового раунду дві кращі команди з кожної групи продовжать боротьбу в плей-офф, а команди, що посіли третє місця, - вибувають з боротьби.

У півфінальному раунді плей-офф пари будуть сформовані таким чином: команда має найбільш високий рейтинг за підсумками регулярного чемпіонату зіграє з командою яка зайняла найнижче місце. Другу пару сформують дві решта команди. Півфінальні серії заплановані до трьох перемог однієї з команд. Фінальна - до чотирьох. Серія за третє місце буде проводитися до двох перемог однієї з команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: