Ліапаї вимагає у Кличка 2 мільйони

11 січня 00:08
Переглядів: 540
Володимир Кличко

Австралійський обов'язковий претендент на пояс WBO у суперважкій вазі Алекс Ліапаї (30-4-3, 24 КО) хоче отримати за бій із чемпіоном світу Володимиром Кличком (61-3-0, 52 КО) цілих два мільйони доларів. Це при тому, що Ліапаї ще жодного разу у своїй кар'єрі не отримував хоча б 100 тисяч доларів.

Менеджер Ліапаї Ноель Торнберрі зізнався, на якому гонорарі для свого підопічного він наполягає в майбутньому бою проти абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі Володимира Кличка.

"Я відкритий і чесний, і вивів свої цифри на основі попередньої суми команди Кличка, яку вони запропонували на останніх торгах", - зізнався Ноель.

Торги, про які говорить Торнберрі, відбулися наприкінці квітня минулого року в штаб-квартирі Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) в Панамі. Це був аукціон заявок на проведення бою Володимир Кличко - Олександр Повєткін. Пропозиція промоутерської компанії братів Кличків К2 склало 7 130 000 доларів. Ділитися цей призовий фонд повинен був в процентному відношенні 75 на 25 на користь Кличка. Тобто, Повєткіну б у разі перемоги компанії братів Кличків покладався гонорар 1 782 500 доларів. З експертної думки спортивної редакції "Взгляда", ця пропозицію Ноеля є сильно завищеною. У обов'язкових захистах брати Клички виплачують своїм суперникам гонорар в радіусі одного мільйона доларів. Торнберрі хоче вибити значно більше. Відзначимо , що австралієць Леапаї за всю свою професійну боксерську кар'єру разом узяту, не заробив і половини цих грошей.

"Я повністю спокійний. Я знаю, що ми доб'ємося того, чого хочемо", - додає Торнберрі. Скоріше, Ноель блефує. Просто йде торг на межі фолу. Якщо в найближчі дні команда Алекса Ліапаї не зменшиться свої непомірні апетити, Всесвітня боксерська організація (WBO), яка буде санкціонувати цей бій, оголосить про дату торгів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: