"Літаюча лижниця" з Верховини розповіла про шлях до успіху

19 березня 17:18
Переглядів: 303
Дроняк

Христина Дроняк 17-ти річна спортсменка з Верховинщини,  учасниця та призерка міжнародних змагань зі стрибків з трампліна розповіла про свою історію успіху.

Христина пригадує, що у 10 років почала з’їжджати з трампліна, а вже через рік зробила перший стрибок 10 К. Спершу батьки скептично ставились до захоплення доньки. Щастя, що не забороняли. “Батько, навпаки, підтримував мене. Казав, що хоче, щоб я стала людиною”, – пригадує Христина. Спортсменка розповідає, що було всяке. Іноді зовсім не хотілось йти на тренування, але батько підтримував, навіть змушував, і дівчина зараз вдячна йому за це.

На рахунку Христина Дроняк багато змагань. З найважливіших – це старт в Америці на Чемпіонаті світу з нордичних видів спорту в Парк-Сіті, Юнацький Олімпійський Європейський фестиваль в Австрії, а також чемпіонати в Україні, міжнародні та континентальні кубки.

Загалом у Христини  17 кубків та 47 медалей, а також багато грамот та подяк.

“Своїм успіхом я насамперед завдячую собі. Завдяки наполегливості та праці зробила важливий крок до мрії: стати людиною з великої літери. Це було нелегко, були часи і моменти, коли відчай брав гору, але зібравши волю в кулак, знову йшла на трамплін. Моя праця все таки вивела мене на певний рівень”, – переконливо відповідає лижниця.

А ще Христина Дроняк мріє взяти участь в Олімпійських іграх і, звичайно, перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: