Літні збори чемпіонок: гандболістки "Галичанки" тренуються на піску

26 липня 07:13
Переглядів: 200
ГАличанка

Як проходить загартування водою, сонцем та піском розповів тренер «Галичанки» Василь Козар

Чемпіон України - львівська «Галичанка» -  у Скадовську Херсонської області продовжує тренувальні збори, які розпочалися 16 липня й триватимуть до кінця цього тижня.

Василь Козар:  «Використовуємо сонце, море і пісок. А ще тут чудовий майданчик просто неба.  Я знаю, що завдяки піску та відкритому простору й інше сприйняття роботи – дівчата із задоволенням виконують завдання. Акцентуємось  на швидкості, переміщеннях, стрибучості, паралельно відпрацьовуємо швидкий перехід  у двійках, трійках, швидкий пас.

Маємо три тренування щодня. О 7 год. – підйом, о 7.30 – зарядка, крос (від самого початку розпочали біг з 5 кілометрів, надалі дистанцію не збільшували, але додавали у швидкості),  потім загальнорозвиваючі вправи і обов’язково купання в морі. Зранку море чисте, спокійне, дівчата з насолодою плавають, і це дуже добре для відновлення. Згодом смачний сніданок.

 Ранкове тренування проходить  з 10 до 12 год. Працюємо не тільки над загальною фізичною підготовкою, але й спеціальною. Тобто займаємось, до прикладу,  не лише бігом чи фізичними вправами, а стараємось, щоб все було наближено до нашого виду спорту  – виконуємо завдання з м’ячами – для класичного чи пляжного гандболу. 

З 16.30 до 18 год. – вечірнє тренування, вже суто ігрове: граємо або у пляжний гандбол, або у трійках (команди три на три) чи у четвірках. 

Не скажу, що дівчата не втомилися, але з розумінням ставляться до такої важкої роботи, бо розуміють, що це буде хороший доробок на новий сезон. Та й пік втоми вже пройшли, нормально переносять навантаження, все добре. Я дуже задоволений».

А на сам кінець зборів команда  планує побувати на відкритті Чорноморських ігор.

Довідково. 27-29 липня 2018 року в Скадовську відбудеться ХVІ Всеукраїнський фестиваль “Чорноморські Ігри”. «Чорноморські  Ігри» — наймасштабніший  та найпрестижніший  благодійний  дитячий фестиваль на території  України, який  проводиться  з 1998 року  у розпал курортного сезону  у місті Скадовськ Херсонської  області, на березі Чорного моря. У фестивалі   беруть  участь талановиті діти з усіх куточків України у віці від 6 до 16 років. Фестиваль «Чорноморські Ігри» дає  можливість багатьом дітям розкрити свій талант. Найвідомішими випускниками  «Чорноморських Ігор» стали: Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Іван Дорн, Міка Ньютон, Іван Березовський, Олександр Панайотов, MamaRika, Юлія Войс, Кирило Туриченко, Женя  Анішко, Юлія Саніна та інші  українські  виконавці. 

Василь Козар: «Днями відбудеться відкриття «Чорноморських ігор». Обов’язково сходимо командою. Чули, що там виступатимуть такі відомі артисти як Тіна Кароль, Альоша та інші. Дівчата з захопленням чекають фестивалю, і я  думаю,  що на  завершення зборів, це буде хороший захід».

Нагадаємо, що у новому сезоні «Галичанка» виступатиме оновленим складом.

Розширений склад «Галичанки» на сезон 2018/2019

ВОРОТАРІ: Марія Гладун (1996 р.н.), Вікторія Cалтанюк (2000 р.н.), Марина Валієва (2002 р.н.)

ЛІНІЙНІ: Ірина Стельмах (1994 р.н.), Ольга Василяка (1997 р.н.), Ірина Прокоп’як (2003 р.н.)

РОЗІГРУЮЧІ: Мар’яна Маркевич (1998 р.н.), Софія Давидянц (1997 р.н.), Ольга Братковська (2001 р.н.), Яна Борисевич (2002 р.н.)

КРАЙНІ: Тетяна Череп (1999 р.н.), Юлія Головко (2000 р.н.), Катерина Козак (2002 р.н.) – ліві крайні; Діана Колодійчак (1999 р.н.), Діана Дмитришин (2002 р.н.) – праві крайні

ПІВСЕРЕДНІ: Наталія Савчин (1996 р.н.), Ілона Гайкова (1997 р.н.), Тетяна  Поляк (1999 р.н.), Валентина Фроляк (2001 р.н.) – ліві півсередні;  Ангеліна Овчаренко (2002 р.н.) – права півсередня.

Збори у Скадовську проходить уся команда, окрім Марії Гладун, яка продовжує відновлення після травми й  тренується за індивідуальною програмою. Вимушена перерва у новенької Яни Борисевич, яка нещодавно травмувала палець на нозі. Ще троє гандболісток вчора покинули літній табір, оскільки складатимуть вступні іспити: Ілона Гайкова вступає до магістратури, Валентина Фроляк та Ольга Братковська – на перший курс Львівського державного університету фізичної культури.

До Львова «Галичанка» повернеться 29 липня та продовжить підготовку у залі. 

 

Підготувала Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: