Льодове побоїще у Львові

06 жовтня 00:23
Переглядів: 743
Леви

Льодове побоїще у Львові

Перший період звітного матчу розпочався з вилучення у господарів, на першій же хвилині був видалений Олексій Денискін. Беркут в більшості провів кілька атак, проте червоно-чорні вистояли.

Далі гості зберігали ігрову перевагу, господарі ж намагалися небезпечно контратакувати. Першу шайбу в матчі закинув Олександр Побєдоносцев, який переграв Олександра Полукєєва. Варто відзначити, що під час завершення атаки киян, один з гравців львів лежав, отримавши пошкодження.

Після пропущеної шайби галичани намагалися відповісти разючішою атакою, проте пропустили вдруге. У контратаці Роман Сальников з передач Єлисеєнко і Якимовича закинув другу шайбу своєї команди. А за чотири з половиною хвилини до кінця періоду прекрасний кидок від синьої лінії вдався Андрію Глєбову - Полукєєв був безсилий, шайба залетіла у саму "павутину" його воріт. 0:3 після першого періоду.

Другий період розпочався так само, як і перший. Леви залишилися в меншості, вилучений був капітан Степан Пономарьов. Далі, як і в дебютній третині матчу, Беркут більше контролював шайбу. Гості вичавили з цього компонента максимум: у ворота Полукєєва влетіло ще три шайби. Відзначилися Єлисеєнко, Міхнов і Глєбов. Так гості довели рахунок до розгромного. В кінці періоду Беркут отримав подвійну чисельну перевагу і в третьому періоді півтори хвилини провів в п'ятьох проти трьох.

І ця перевага була реалізована в дебюті третього періоду. Глєбов зробив рахунок 0:7. Ще через дві хвилини восьму шайбу у ворота Левів закинув Артем Гніденко. Підсолодив пігулку господарям гол Олександра Плющева за кілька хвилин до фінальної сирени.

Беркут везе із Новояворівська п'ять очок. Леви ж повинні задуматися, бо поразки у других спарених матчах стали вже тенденцією.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: