Ломаченко не дорахувався половини гонорару за титульний бій за версією WBO

11 липня 08:44
Переглядів: 191
Ломаченко - Расселл повне відео поєдинку

Гонорар дворазового олімпійського чемпіона Василя Ломаченка за перемогу в титульному бою за версією WBO є одним з найбільш рекордних за всю історію українських боксерів. Спортсмену обіцяли виплатити близько 630 тисяч доларів після того, як він здолав чинного чемпіона Гері Рассела. Однак, у підсумку Ломаченко вручили трохи більше половини обіцяної суми.

Як відомо, зазвичай боксерам не виплачують гонорар в повному обсязі: в сумі враховані витрати на зарплату тренерам, промоутерам і членам команди. Однак ще не розрахувавшись з помічниками, Василь отримав в два рази менше обіцяних грошей. Ломаченко зізнався, що був дуже здивований, побачивши сертифікат на 370 доларів тисяч.  

- Я перепитав у організаторів, мовляв, це точно мій чек? - розповів Василь. - Адже ще коли виступав як аматор, то бачив, які гонорари отримують професіонали, думав і "Ось це гонорари".

Виявилося, що сума стала набагато менше після того, як з неї відрахували податковий внесок. Спортсмен каже, що в Америці доводиться платити податки в рази більше.

- Ну, нічого, вистачить на морозиво - пожартував чемпіон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: