Лубківський запевняє, що Євробаскет-2015 не хочуть переносити з України

26 лютого 17:00
Переглядів: 198
Лубківський

ФІБА-Європа зацікавлена в проведенні ЄвроБаскету 2015 в Україні, - про це заявив директор турніру Маркіян Лубківський. «Вчора ми з генеральним секретарем Федерації баскетболу України Олександром Ларіним провели зустріч з в.о. президента ФІБА-ЄвропаСіріелемКумансом та генеральним секретарем ФІБА-ЄвропаКамілом Новаком. Нам підтвердили, що ФІБА-Європа зацікавлена в проведенні турніру в Україні. Організація щиро співпереживає з українцями та пильно стежить за розвитком ситуації».

«Іншими словами, питання перенесення чи скасування турніру в Україні не обговорювалось. Взагалі в історії ФІБА-Європа ще не було прецеденту перенесення турніру в іншу країну», - наголосив Лубківський.

Як повідомив М. Лубківський,було домовлено про необхідність проведення зустрічі з новим керівництвом України з метою обговорення подальшої долі турніру: «Зараз ми працюємо над організацією візиту керівництва ФІБА-Європа в Україну та проведенням таких зустрічей».

Директор турніру підкреслив, що Місцевий оргкомітет «ЄвроБаскет 2015» й далі виконує функції представництва ФІБА-Європа в Україні, згідно з Угодою про проведення турніру.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: