"Луческу правильно зробив, що не потиснув руку Севидову"

15 вересня 07:43
Переглядів: 5071
морозов

Експерт каналу "Футбол" Сергій Морозов прокоментував епізод з відсутністю рукостискання Олександра Севідова та Мірчі Луческу після матчу "Карпати" - "Шахтар":

- Причиною поведінки Мірчі Луческу після матчу, крім футбольних емоцій, була груба гра з боку "Карпат". Напередодні Ліги чемпіонів для "Шахтаря" будь-яка травма небезпечна. Саме в цьому я бачу основну причину, чому Луческу не потиснув руку Севідову. 

Згадайте стрибок Федорчука двома ногами в Дугласа Косту. Це ж був ризик нанесення травми. Зрозуміло , що на тлі такої гри у Луческу розбурхалися емоції. 

Олег Блохін, Микола Павлов, Арсен Венгер, Сер Алекс Фергюсон, Жозе Моуріньо теж не тиснули руку після матчів. І що? Мабуть на це були вагомі причини. Все це емоції, які все одно проходять після невдалих ігор.

Цікаво буде подивитися "Профутбол". Якщо Ігор Циганикбуде докладно зупинятися на цьому моменті, то йому варто показати всі такі приклади. Тут, правда все залежатиме від самої передачі і того, що вони захочуть показати: вщипнути "Шахтар" чи продемонструвати тенденцію, яка існує не тільки в українському тренерському цеху. 

Я, наприклад, теж не потиснув би руку тренеру, який на всю країну в ефірі базарною лайкою лаявся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: