Лукас ПЕРЕС: "Для мене перехід з "Карпат" в ПАОК - крок вперед"

21 липня 19:17
Переглядів: 392
Лукас

Зовсім недавно гравець львівських "Карпат" Перес Мартінес Лукас став гравцем грецького ПАОКа. Через пару днів після офіційного оформлення відносин з новою командою, іспанець дав невелике інтерв'ю клубному сайту ПАОКа.
 
"Вперше я приїхав в Салоніки два роки тому разом з "Карпатами" на матч Ліги Європи. Можу сказати, що я з першого погляду закохався в місто. Потім ми відправилися на місцевий стадіон "Тоумба". Коли я побачив атмосферу на трибунах, вболівальників, я сказав моєму товаришеві по команді Борсі Гомесу: "Це футбол, мій друг. Тут не нудно грати! "- Згадує іспанець своє перше враження від" Тоумби ".
 
"Переговори з ПАОКом я вів на протязі року. Все почалося минулого літа завдяки моєму агенту. Це питання знову піднявся в січні. "Карпати" вели себе дуже жорстко. У мене був контракт з українською командою, який закінчувався через рік. Але зараз я радий, що приєднався до нового клубу" - каже Лукас.
 
"Це велика честь для мене, грати тут, я знаю, чого від мене чекають. "Тоумба" - це джерело енергії, я не можу дочекатися першої гри. Після зимової перерви в українському чемпіонаті, я просив у керівництва "Карпат", щоб вони погодилися на мій трансфер в ПАОК. Для них було куди краще мене продати, ніж віддавати з часом безкоштовно, як вільного агента. Після простою в київському "Динамо" я інтенсивно працював з тренером з фізпідготовки. Потім я зустрівся з головним тренером і запитав, чи можу я почати грати хоча б по пару хвилин, щоб набрати форму. Він не погодився на це, і я продовжив тренування з другою командою" - пояснює Лукас.
 
"У січні минулого року "Олімпіакос" вийшов на мого агента. Але я сказав йому, щоб він вів переговори тільки з ПАОКом, адже мій новий клуб був більш наполегливим. ПАОК - це великий клуб, який стабільно виступає в Європі. Для мене перехід з невеликого українського клубу в Салоніки важливий крок вперед. Моя нова команда має великі амбіції, які відповідають моїм амбіціям. У мене були пропозиції від команд з Прімери, але я хотів грати за ПАОК, і я доклав велике зусилля, щоб це сталося" - резюмував екс - футболіст "Карпат".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: