Лукас Перес: "Цього року ми вже двічі вигравали у «Шахтаря». То чому б нам це не зробити втретє?."

18 липня 10:33
Переглядів: 523
Default Image

Іспанський нападник «Карпат» Лукас у грі з «Чорноморцем» забив красень-гол, який став для нього першим у складі «зелено-білих» в офіційних іграх. Втім, цей м’яч не допоміг карпатівцям здолати принципового суперника. Тож по завершенні гри настрій у Лукаса, як і в його партнерів, був не найкращим. Але при цьому форвард з оптимізмом дивиться у майбутнє.

«Ми дуже добре розпочали гру і повинні були вже в першій половині розставити всі крапки над «і». Адже за перші 45 хвилин ми мали забивати три–чотири, а то й п’ять голів. Однак зробили це лише одного разу. Зрозуміло, мені приємно, що я нарешті забив за «карпати» в офіційному матчі. Але разом з тим, в тому ж таки першому таймі я змарнував ще одну дуже гарну нагоду – пробив із забивної позиції вище воріт. В тому епізоді мені забракло холоднокровності – замість того, щоб акуратно пробити на виконання, я вистрілив на силу і в результаті не влучив у рамку воріт. На жаль, поспішність зіграла злий жарт сьогодні не тільки зі мною. Мені здається, сьогодні у нас нагоду забити мав кожен, хто підключався до атак. Але нам знову десь забракло везіння. Як з тим боротися?.. Рецепт тут є лише один – працювати на тренуваннях над цим елементом до сьомого поту. 


Звичайно, дуже прикро, що ми не змогли виграти матч, в якому нам гра давалася, особливо в першій половині. Після відпочинку у механізмі нашої гри був невеличкий збій. Однак ми й надалі володіли перевагою і, як на мене, повинні були вирвати перемогу. Ми все зробили заради перемоги, яку хотіли подарувати тим нашим уболівальникам, які незважаючи на вихідний та гарну літню погоду, прийшли на стадіон, щоб нас підтримати. Але я не думаю, що з сьогоднішньої невдачі, а ця нічия для нас мало чим відрізняється від поразки, треба робити трагедію. Попереду ще дуже багато матчів і ми будемо робити все, аби виконати поставлені перед нами завдання на сезон. Тому нам необхідно з сьогоднішнього матчу зробити правильні висновки і якомога швидше про нього забути. За тиждень на нас чекає гра з «Шахтарем». Потрібно добре до нього підготуватися. Адже наш наступний суперник насправді дуже сильний. А це означає, що на нас очікує важка, але по-справжньому цікава гра, у якій ми будемо прагнути до перемоги. Цього року ми вже двічі вигравали у «Шахтаря». То чому б нам це не зробити втретє?..», – сказав іспанець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: