Лукас повернеться в "Карпати" 1 липня

18 червня 00:21
Переглядів: 528
Лукас

У понеділок увечері гравці львівських «Карпат» провели вечірнє тренування на полі стадіону СКА. Участь в занятті узяли усі футболісти за винятком Левана Кенії та Івана Мілошевіча. Обоє легіонерів відчували незначний дискомфорт, тож спостерігали за діями партнерів з трибун. 

Разом зі своїми одноклубниками працював Ігор Ощипко, однак в ігрових діях він участі не брав – лише бігав по колу. Зате Мартін Богатінов, який, нагадаємо, пропустив фініш минулого сезону через травму, уже повноцінно займався з іншими кіперами. 

Під керівництвом Юрія Дячука-Ставицького та його помічників працювали також карпатівці, які повернулися з оренди – зокрема Андрій Ткачук, Ярослав Мартинюк, Ілля Михальов та Олександр Кас’ян (своєю чергою, нападник «Карпат» Лукас повернеться до табору львів’ян з оренди у київському «Динамо» 1-го липня). До речі, саме Кас’ян запам’ятався кількома ефектними голами, забитими після передач від партнерів у «вузькій» двосторонній грі – гравцям виділили не усе поле, а лише певну його ділянку. 

Досить приємне враження справили і потенційні новачки «Карпат» – екс-гравці «Кривбаса» Валерій Федорчук та Младен Бартуловіч. Разом з іншими футболістами вони працювали на повну силу, незважаючи на спеку. Після заняття Юрій Михайлович відзначив, що зараз в команди відчувається велике бажання та помітні бійцівські якості. Однак на вівторок у гравців заплановані куди виснажливіші заходи – ціла низка тестувань...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: