"Львів" - "Арсенал-Київ" 1:0. Кількість форвардів не гарантує якості

21 жовтня 17:47
Переглядів: 216
Бруно

В’ячеслав Грозний, як виявилось, напускав туману, коли говорив, що Гринь буде готовий до гри. Травма Сергія виявилась серйозною, тож його не було навіть на лаві для запасних. Відповідно тренеру "Арсеналу-Київ" довелось вигадувати абсолютно нову конструкцію в атаці. З ситуації він вийшов за рахунок збільшення кількості номінальний форвардів. Щоправда, Баланюк та Фещук атакували з глибини поля, Лола діяв на фланзі, на вістрі ж розташувався Акулінін, який приєднався до команди тільки-тільки.

Відбирати м’ячі в центрі поля повинні були Домбровський та Вакулко – не надто переконливі аргументи проти бразильського півзахисту "Львова". Саме тому каноніри провалили перший тайм, дозволивши господарям створити кілька гольових нагод. В кожній з них ключову роль відігравали форвард Бруно та зв’язка на правому фланзі Тейлор – Адамюк, якого Юрій Бакалов перевів з центру захисту на край.

На 13-й хвилині Тейлор прокинув м’яч повз Дубінчака та відкотив на Бруно на лінію воротарського, але форвард влучив у Сітала. Другий свій шанс бразилець загубив в середині тайму, коли скористався невдалою зупинкою м’яча від лівого захисника "Арсеналу-Київ". Бруно пробив в дотик з 12-ти метрів, але Сітало ногою відбив м’яч. Нарешті на 36-й хвилині Адамюк обігрався з Тейлором та здорово прострілив в центр штрафного майданчика – Бруно, залишений парою центрбеків гостей, пробив зльоту. Сітало зреагував, але той-таки Бруно був першим на добиванні та фактично заштовхав м’яч у сітку.

"Арсенал-Київ" за весь перший тайм спромігся лише на дальній неточний удар Дубінчака та кілька подач/прострілів в напрямку Акулініна, які легко переривались Мартаном та Парамоновим. Після перерви каноніри додали в активності на половині поля суперника. Роль першої скрипки взяв на себе Денис Баланюк, щоправда, перший момент виник після того, як Домбровський перехопив м’яч в центрі, віддав на Лолу, а той прострілив в напрямку Акулініна – Леонід до м’яча не дотягся.

Згодом згадуваний Баланюк непогано бив з-за меж штрафного майданчика в нижній кут – Сарнавський, який замінив Бандуру на останню рубежі "Львова", парирував. Справився голкіпер і з небезпечним ударом Дениса зі штрафного, який він сам заробив. Щоправда, між цими двома моментами окрім жовтих та червоних карточок нічого конструктивного на полі не відбувалось.

Першим достроково поле залишив герой "Львова" Бруно, який занадто агресивно пішов у відбір та отримав друге попередження. Однак "Арсенал-Київ" в більшості перебував всього десять хвилин – Лола оперативно заробив дві жовті в досить простих ситуаціях.

За великим рахунком "Львів" забув про атаку після вилучення Бруно, зосередившись на захисті власних воріт. Для "Арсеналу-Київ" завдання виявилось не підсильним, хоч на полі й перебували кілька гравців, яких можна класифікувати як тарани. Біда в тому, що до Акулініна та Фещука не було кому довести м’яч. Тож "Львів" відсвяткував мінімальну перемогу, яка дозволяє уникнути неприємних думок про боротьбу за виживання.

Українська Прем’єр-ліга. 12-й тур
21 жовтня. Львів. Арена "Львів"
"Львів" - "Арсенал-Київ" 1:0
Гол:
 Бруно 36
"Львів": Сарнавський – Адамюк, Мартан, Парамонов, Путраш – Жонатан, Сабіно – Тейлор (Приймак 90+1), Жуліо Сезар (Каленчук 55), Западня (Голіков 84) – Бруно
Тренер: Юрій Бакалов
"Арсенал-Київ": Сітало – Майданевич, Насонов, Сагуткін, Дубінчак – Вакулко – Лола, Баланюк (Д.Зозуля 90), Домбровський, Фещук (Єрмаченко 61) – Акулінін
Тренер: В’ячеслав Грозний
Попередження: Бруно 31 – Сагуткін 58, Дубінчак 64, Лола 66, Вакулко 75, Сітало 89
Вилучення: Бруно 64 – Лола 74
Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: