Львів - Область - 1:1

13 лютого 14:41
Переглядів: 495
Default Image

12.02.2011, 8:30, львів, СК "Медик"

 

"ВІМ-Беркут" - "Червоноград" - 1:3 (0:0 0:2 1:1)

На вкрай важкому від снігопаду льоді, аутсайдери вирішували хто опиниться на останній сходинці в турнірній таблиці цьогорічної першості. За невеликої переваги в перших двох періодах, гості забили дві шайби і перед заключним періодом  особливих питань щодо переможця не виникало. Але в третьому періоді "ВІМ-Беркут" проявив характер. В середині періоду господарі звели перевагу "Червонограду" до мінімуму і надалі тиснули та мали шанси вирівняти рахунок та зробити першу нічию в цій першості. Але на останній хвилині, коли львівський клуб випустив шостого польового гравця, гості забили третю шайбу в пусті ворота.

Тепер "Червоноград" може спокійно готуватися до матчу із "Львовом" і спробувати поборотися за 7 місце, яке було б безперечним успіхом для команди якій виповнилося тільки 2 роки. А "ВІМ-Беркут" уже точно залишиться на останньому місці - у львівського клубу залишися матчі із значно вищими за класом суперниками. 

13.02.2011, 9:00, Новояворівськ

"Львів" - "Явір" - 4:2 (2:1 0:0 2:1)

Безперечно головна на даний момент несподіванка чемпіонату. "Явір", в склад якого після травм перед цим матчем повернулися фактично усі лідери, планував продовжити боротьбу за медалі. "Львів" тільки знаходить свою гру після змін у складі. І початок гри тільки підтвердив прогнози на матч. Уже на 3 хвилині  "Явір" повів у рахунку, володів безперечною перевагою, але в середині першого періоду пропустив шайбу в контратаці. "Львів" дещо відвів гру від свої воріт, надійно надалі діяв захист. Саме гра у захисті та контратаки львівського клубу стали визначальними у цьому матчі. В кінці першого періоду "Львів" виходить вперед і надалі недає шансів "Явору". В третьому періоді номінальні господарі забивають ще дві шайби в контратаках і дозволяють "Явору" в кінці матчу забити одну шайбу престижу.

Після цієї поразки "Явір" фактично втратив усі шанси на призову трійку. Більше того, невиключено, що "Фаворит" та "Еней" зможуть обійти яворівців на фініші, а це був би найгірший результат команди в історії.

"Львів" навіть після цієї перемоги великих шансів піднятися вище ніж 7 місце не має - занадто важкий календар на фініші першості.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: