Львів прийматиме основний раунд Кубка УЄФА з футзалу

13 вересня 11:53
Переглядів: 216
Default Image

Цієї осені м. Львів прийматиме одну із найвизначніших спортивних подій – основний раунд Кубку УЄФА з футзалу 2010/2011, що відбудеться з 30 вересня по 03 жовтня 2010 року.

Турнір такого рівня відбуватиметься вперше в Україні.Господарем турніру є футзальний клуб «Тайм», Чемпіон України з футзалу, який виборов у Ньйоні (Швейцарія) право приймати цей почесний турнір. В рамках основного раунду Кубку УЄФА з футзалу 2010/2011 у м. Львові відбудеться 6 матчів між чотирма з найсильніших команд Європи: Афіна 90, Греція; AGBU Арарат Нікосія, Кіпр; KMF Орліч Сараєво, Боснія і Герцеговина та львівська команда «Тайм». Місце проведення заходу: Палац спорту «Галичина» (колишній СК «Будівельник»), вул. Керченська, 8.

«Львів – це місто з унікальними традиціями футболу. У футзалі львівські клуби є постійними лідерами Кубку України, а національна збірна України з футзалу – одна з найсильніших збірних Європи, на 60 відсотків складається із львівських гравців. Асоціація футзалу України запрошує вболівальників зі всієї країни приїхати на це свято футзалу європейського рівня у м. Львові. Ми всі маємо унікальну можливість  вболівати за українську команду у Кубку УЄФА» - розповів голова Федерації футзалу Львівщини, віце-президент Асоціації футзалу України Сорочик Юрій Юрійович.

«Протягом декількох днів восени у Львові пройде надзвичайне свято футзалу, яке можна з впевненістю назвати «репетицією» Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році УЄФА ЄВРО 2012тм. Не випадково ми розпочинаємо анонсування цього заходу на Ярмарку спорту. Те що саме Львів вже цього року приймає Кубок УЄФА з футзалу, проведення протягом цих вересневих днів свята спорту у м Львові – це сигнали того, що наше місто окрім культурного та наукового центру впевнено здобуває статус спортивного центру України. Під час Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році УЄФА ЄВРО 2012тм наше місто доведе, що здатне приймати великі спортивні події світової ваги» - прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

«Тайм» - Чемпіон України та має усі шанси вибороти Кубок УЄФА. Звичайно, як клуб, ми вже маємо «своїх» вболівальників, які допомагають нам здобувати перемоги на кожному матчі. Та хотілося щоб кожен львів’янин прийшов на Кубок УЄФА вболівати в першу чергу за команду свого міста.  Нам потрібна підтримка львів’ян, тому наприкінці вересня запрошую всіх у палац спорту «Галичина», - розповів президент ФК «Тайм» Роман Кедик.
Довідка

Розклад матчів Кубку УЄФА з футзалу 2010/2011 у м. Львові тут-

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: