Львів уперше прийме чемпіонат Європи з бодібілдингу

16 травня 18:40
Переглядів: 300
Бодібілдинг

19 травня у Львові відбудеться відкритий чемпіонат Європи із бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Львів прийме змагання такого рівня і статусу вперше. Спортивний форум збере атлетів із восьми країн Старого континенту.

Учасники демонструватимуть досконалі тіла 19 травня у нічному клубі «Малевич». На турнірі будуть змагатися дорослі, сеньйори і навіть ветерани. Показати себе зможуть у різних категоріях: від бікіні до класичного бодібілдингу.

Президент української бодібілдинг-федерації WABBA Святослав Шеремета розповів: «Будуть представлені від більш лайтових категорій, де присутні чоловіки-моделі, ніби з обкладинок журналу, які подобаються жінкам. А також жінки-бікіні будуть. Ну, і разом із тим, для любителів бодібілдингу в прямому розумінні цього слова будуть категорії, де об’єм, пропорції і симетрія ставляться на перше місце».

Начальник міського управління спорту додав: «Це буде хороша репетиція. І, можливо, в майбутньому нам вдасться прийняти у Львові змагання класу чемпіонату світу або якогось комерційного турніру з цього виду спорту».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: