Львівщина готова до проведення першого етапу національної серії "Кубок Карпат" з авторалі "IV Зимові вершини-2017"

27 січня 20:30
Переглядів: 832
Вацеба

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації відбулося підсумкове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення першого етапу національної серії «Кубок Карпат» з ралі «IV Зимові вершини-2017» на якому представники служб та департаментів облдержадміністрації та члени оргкомітету інформували про готовність до проведення змагань. Зокрема увесь комплекс необхідних підготовчих робіт та організаційних заходів з підготовки траси змагань, плану евакуації в разі виникнення аварійних ситуацій; схем перекриття руху транспорту на ділянці проведення змагань; обмеження руху автотранспорту та тимчасових змін в організації дорожнього руху на ділянці проведення автоперегонів й інформування мешканців та автоперевізників про зміни в розкладі руху пасажирського транспорту; переліку автомобілів спеціального призначення – медиків, працівників МНС, громадського порядку; церемоній відкриття та закриття змагань, діяльності журналістів, залучення волонтерів; графіку перетину кордону зарубіжними екіпажами тощо.

Варто зауважити, що національний ралійний сезон починається з єдиного зимового етапу - «IV Зимові вершини», що відбудеться у рамках відкритої першості Львівської області та всеукраїнської авторалійної серії «Кубок Карпат-2017» 4-5 лютого ц.р. територією Сколівщини (Львівська область) та Воловеччини (Закарпатська область).

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів. Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Наразі свої заявки на участь подали 12 автомобільних спортивних екіпажів. Серед них – багаторазові переможці етапів Чемпіонату України з ралі та інших гоночних серій, а також лідер українського ралі Володимир Петренко. До сьогодні він залишається найрезультативнішим пілотом України за кількістю стартів та перемог. Також на старт вийдуть екіпажі минулорічного абсолютного переможця Чемпіонату України з ралі у складі Олександра Козлова та абсолютного переможця Чемпіонату України з гірських перегонів Бориса Ганджи.

Урочисте відкриття змагань заплановано на 4 лютого о 17.00 годині у селі Нижні Ворота Воловецього району Закарпатської області. Змагальні перегони відбуватимуться 5 лютого з 10 до 16 години.

Довідка:

У 2017 році ІІІ Національна ралійна серія «Кубок Карпат» складатиметься з 4-х етапів:

1 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «IV Зимові вершини» (4-5 лютого 2017 року). Місце проведення: Львівська та Закарпатська області. Покриття  траси: сніг.

2 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «IV Ворота України» (10-11 червня 2017 року). Місце проведення: Львівська та Закарпатська області. Покриття траси: асфальт.

3 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «Львівський стандарт»  (сумісний етап з Чемпіонатом України з міні-ралі «Кубок Лиманів»).Дати: 21-23 липня 2017 року. Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: гравій

4 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «XV Ралі Галіція» (07-08 жовтня 2017 року). Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: гравій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: