Львівщина готується до урочистої церемонії "Свято Олімпійського прапора"

27 травня 13:03
Переглядів: 144
Перші Європейські ігри

22 травня ц.р. заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний Підписав доручення про проведення на Львівщині Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття Перших Європейських Ігор.

Такі перші в історії світового спорту комплексні спортивні змагання для спортсменів європейських країни відбудуться упродовж 12-28 червня у місті Баку (Азербайджан). Збірну Україну на цих змаганнях репрезентуватимуть 243 спортсмени, серед яких і 33 представники спорту Львівщини.

З нагоди відкриття таких престижних змагань вже традиційно на Львівщині відбудуться урочисті церемонії підняття Державного прапора та прапора НОК України.

Обласне «Свято Олімпійського прапора» за участю представників влади, юних спортсменів, ветеранів спорту, уславлених олімпійців Львівщини, представників фізкультурно-спортивних товариств, центру «Інваспорт», обласних федерацій й усіх любителів спорту планується провести 12 червня ц.р. у сквері перед приміщенням Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації.

Довідково.

Загалом в рамках перших Європейських ігор понад 6 тисяч спортсменів з усіх 50 країн Старого Світу розіграють 253 комплекти нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських та 4 неолімпійських). Українці змагатимуться в 19 з 20 представлених видів спорту.

Серед 243 членів збірної команди України за нагороди престижних комплексних змагань боротимуться й 33 спортсмени Львівщини. Зокрема:

Водне поло (чоловіки) 

1. Богдан Дзядик

2. Станіслав Дубелір

3. Матвій Железняк

4. Юрій Панас

5. Савва Попик 

Стрільба з лука 

6. Георгій Іваницький

7. Маркіян Івашко

8. Вероніка Марченко 

Веслування на байдарках і каное 

9. Тарас Міщук

10. Анастасія Горлова 

Фехтування 

11. Клод Юнес

12. Яна Шемякіна (консолідований залік м. Київ) 

Гімнастика художня 

13. Анастасія Возняк (консолідований залік м. Київ) 

Дзюдо 

14. Сергій Дребот

Карате WKF 

15. Ярослав Горуна

16. Ілля Нікулін

17. Катерина Крива

Самбо 

18. Дмитро Бабійчук (консолідований залік Хмельницька область)

19. Олена Сайко (консолідований залік Івано-Франківська область)

Стрільба кульова 

20. Павло Коростильов

21. Роман Бондарук

22. Олег Царьков

23. Наталія Кальниш (консолідований залік Дніпропетровська область)

24. Леся Леськів

Боротьба вільна 

25. Андрій Квятковський (консолідований залік Івано-Франківська область)

26. Василь Шуптар (консолідований залік м. Київ)

27. Оксана Ващук (консолідований залік Волинська область)

28. Оксана Гергель (консолідований залік Волинська область)

29. Лілія Горішна

30. Тетяна Кіт (консолідований залік Івано-Франківська область)

31. Олександра Когут

32. Тетяна Лавренчук (консолідований залік Житомирська область)

33. Юлія Ткач (консолідований залік Волинська область).

Залишається побажати їм усім та їхнім тренерам успіхів та перемог!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити