Львівщина прийматиме чемпіонат світу 2016 року з ракетомодельного спорту

20 серпня 15:00
Переглядів: 349
ракетомодельний спорт

22-30 серпня 2016 року в селі Великий Дорошів Жовківського району Львівщини відбудеться чемпіонат світу з ракетомодельного спорту, в якому візьмуть участь понад 300 спортсменів з 20 країн світу.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації, Федерації ракетомодельного спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

На сьогодні свою участь у чемпіонаті вже підтвердили команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії та Латвії.

Україна, й Львівщина зокрема, вперше проводитиме такі престижні офіційні змагання світового рівня. Право приймати змагання такого високого рівня наша держава виборола у 2014 році в штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації (м. Лозанна, Швейцарія) в непростому протистоянні з Російською Федерацією. Це стало можливим завдяки успішному проведенню на Львівщині чемпіонату Європи 2015 року з ракетомодельного спорту.

Збірна України, сформована із 32 спортсменів матиме неабиякі шанси на світовій першості, оскільки українці – чинні чемпіони Європи. На минулорічному чемпіонаті Європи українська збірна виборола 14 золотих, 6 срібних і 7 бронзових медалей в загальному заліку.

Окрім офіційної програми змагань організатори чемпіонату – компанія Noosphere та Федерація ракетомодельного спорту України – проведуть два позакласових змагання, в яких зможуть взяти участь не тільки професійні спортсмени, але й усі бажаючі. Це будуть змагання моделей ракет класу S2/Р з вантажем, а також популярні в Україні перегони дронів Copters Race.

Спортивне містечко розгорнеться в 11 км від центру Львова. На льотному полі площею понад 100 000 кв. м буде розташовано не тільки зону для змагань, але і фан-зону з різноманітними майстер-класами і фуд-корт. З центра Львова буде організовано безкоштовний трансфер. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: