Львівщина прийматиме чемпіонат світу з ракетомодельного спорту

13 травня 20:45
Переглядів: 199
ракетомодельний спорт

Україна вперше приймає чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Право приймати змагання такого високого рівня наша країна виборола у штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації. Чемпіонат світу відбудеться 22-30 серпня 2016 року в селі Великий Дорошів, Жовківського району.

Про це йшлося під час засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення чемпіонату світу 2016 року з ракетомодельного спорту, яке провів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у п’ятницю, 13 травня.

На засіданні особливу увагу приділяли питанням прибуття спортивних делегацій та моделей ракет на Львівщину, безпеки учасників та глядачів,  а також підготовки території, де, власне, й відбуватиметься чемпіонат.

В чемпіонаті світу візьмуть участь понад 300 спортсменів з 20 країн світу. На сьогодні свою участь у чемпіонаті вже підтвердили команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії та Латвії.

Слід зазначити, що торік на Львівщині відбувся чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту.

Довідка:

Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп.

Змагання можуть бути як особистими, так і командними, і проводяться на висоту і тривалість польоту та точність посадки. У класі моделей-копій оцінюється ступінь деталізації ракети і реалізм польоту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: