Львівщина приймає чемпіонат світу із ракетомодельного спорту

23 серпня 08:22
Переглядів: 288
ракетомодельний спорт

У вівторок, 23 серпня, у Львові відбудеться урочисте відкриття чемпіонату світу із ракетомодельного спорту.  Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Чемпіонат світу проходитиме на льотному полі, площею понад 100 000 квадратних метрів, що розташоване в 11 кілометрах від Львова у селі Великий Дорошів Жовківського району. 

У змаганні візьмуть участь понад 300 спортсменів з 19-ти країн світу. Зокрема, команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії та інших.

Окрім офіційної програми змагань організатори чемпіонату проведуть два позакласових змагання, в яких зможуть взяти участь не лише спортсмени, але й усі охочі. Це будуть змагання моделей ракет класу "S2/Р" з вантажем, а також популярні в Україні перегони дронів Copters Race.

Україна, зокрема Львівщина, вперше проводитиме такі престижні змагання світового рівня. Право приймати змагання такого високого рівня наша держава виборола в штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації (Лозанна). Це стало можливим завдяки успішному проведенню на Львівщині чемпіонату Європи з ракетомодельного спорту 2015 року. В рамках чемпіонату на глядачів чекає більше 1000 запусків різних моделей ракет.

Чемпіонат світу триватиме до 30 серпня включно. Старти розпочнуться 24 серпня орієнтовно о 8:00 год. Вхід на територію спортивного містечка – вільний. З центру Львова курсуватиме безкоштовний трансфер.

Довідково:

Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп.

Моделювання ракет, створення діючих копій – одне з найцікавіших і високотехнологічних видів захоплень. Спортивне моделювання унікальне тим, що органічно поєднує в собі інтелектуальну діяльність та фізичні навантаження на свіжому повітрі.

Всі ракетомодельні змагання, в залежності від моделі ракет (S), поділяються на 10 різних категорій.

Змагання можуть бути як особистими, так і командними, і проводяться на висоту і тривалість польоту та точність посадки. У класі моделей-копій оцінюється ступінь деталізації ракети і реалізм польоту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: