Львівщина приймає VІІІ Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики

13 грудня 21:45
Переглядів: 264
Спортивна акробатика

16-19 грудня 2016 року в гімнастичних залах спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського (м. Львів, вул. Д.Дудаєва, 8) відбудеться VІІІ відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Змагання проводяться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді, сім'ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, обласної федерації гімнастики, відділення НОК України у Львівській області та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

У змаганнях очікується рекордна за усі роки кількість учасників – близько 370 спортсменів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів з 18 регіонів України, де культивується спортивна акробатика.

Змагання відбудуться між представниками 11 кваліфікаційних груп: за програмою юнацьких та дорослих спортивних розрядів, серед кандидатів у майстри спорту та вікових груп: 11-16, 12-18, 13-19 років і дорослих.

Традиційно до учасників турніру разом з «Театром спорту» та театром «Мрія» (ЛДУФК) завітає Святий Миколай з вітаннями та подарунками.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 17 грудня о 13:00  год.

Довідка:

Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: