Львівщина вперше прийматиме міжнародні рейтингові змагання з тхеквондо ВТФ

14 березня 21:30
Переглядів: 998
Тхеквондо

Впродовж, 26-27 березня, у легкоатлетичному манежі спортивної бази Міноборони України, що у Львові на вул. Клепарівська,39-А, відбудеться міжнародний турнір класу G-1 з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup 2016».

Примітний і той факт, що ці міжнародні рейтингові змагання, Львівщина приймає вперше в історії Українського олімпійського тхеквондо.

За словами президента Федерації тхеквондо ВТФ України Лесика Саманджия, станом на сьогодні, тхеквондо ВТФ є одним з найпопулярніших видів єдиноборств, який йде у ногу з часом, і займає своє гідне місце в Олімпійській програмі.

«Ми прийняли рішення вперше провести міжнародний турнір такого рівня у Львові. Це дасть новий поштовх для розвитку нашого виду спорту в західних областях країни. Зараз йде планомірна підготовка, і ми докладемо максимальних зусиль, щоб «Ukraine Open Cup 2016» пройшов на високому організаційному рівні», – розповідає Лесик Саманджия.

Змагання відбуватимуться щоденно з 10 год, а церемонія урочистого відкриття запланована на 26 березня. Початок о 13 год.

Вхід вільний.

Довідково:

«Ukraine Open Cup 2016» став невід'ємною частиною спортивного життя України, і проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету. З 2014 року Всесвітня Федерація тхеквондо (WTF) присвоїла турніру високий світовий статус G-1, що дозволило залучити спортсменів з різних куточків земної кулі, адже участь в турнірах G-1 – це шанс поповнити свій світовий рейтинг дорогоцінними очками.

Вже традиційно участь в «Ukraine Open Cup 2016» беруть зірки європейського і світового тхеквондо, нинішній рік також не стане винятком. Згідно попередніх заявок, цьогоріч до Львова їдуть переможці і призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор. На сьогоднішній день, зареєструвалися спортсмени більш ніж 20 країн світу. Серед них представники Європи, Азії, Африки, а також гості з-за океану - тхеквондистів США і Канади.Також найсильнішим складом виступлять на турнірі і українські спортсмени. Вся національна збірна буде відстоювати честь країни, боротися за нагороди та рейтингові бали.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Федерації тхеквондо ВТФ, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний союз тхеквондо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: