Львівська борчиня Тетяна Кіт розповіла про перемогу на чемпіонаті Європи

08 квітня 17:45
Переглядів: 192
Кіт

На чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед жінок до 23 років українська команда була найкращою. Із 5 нагородами в активі «синьо-жовті» впевнено зайняли перше місце у загальному заліку. Дві із цих медалей здобули львів`янки. «Бронзу» завоювала Оксана Гергель. У Тетяни Кіт – «золото».

На шляху до півфіналу у Тані були французька та італійська суперниці. Їх львівська борчиня здолала без труднощів: 11:0 та 10:3. А за перепустку у завершальний раунд позмагалася з екс-українкою, а тепер представницею Азербайджану Оленою Колесник. Тетяна Кіт розповідає: «Що мені важко було з нею боротися, що їй зі мною важко. Бо ми вже ідеально знаємо одна одну».

У фінал таки пробилася Кіт. І там зустрілася зі шведкою. Бурхливу спортивну натуру Тані намагався вгамувати її коуч Орест Скобельський. Тренер розповідає: «Таня завжди бореться і за себе, і за свою суперницю. І дуже часто якраз через свої помилки вона роздаровує багато балів. І я її, напевно, як ніколи в фіналі намагався врівноважити, заспокоїти».

8:4 – Тетяна Кіт чемпіонка Європи. Минулоріч вона теж відзначилася на цих стартах. Щоправда, тоді була срібною призеркою. Тепер же відчула смак «золота». Борчиня сміється: «Гризти такі медальки дуже приємно!Бо розумієш, що недаремно ти тренуєшся в цьому залі, проливаєш піт, сльози. До речі, після перемоги хотілося з прапором побігати, але, на жаль, мені його не дали».

Львівcьку борчиню позбавили ще однієї маленької радості. Вона не змогла заспівати гімн України, бо мусила здавати допінг-пробу. Орест Скобельський розповідає: «Є таке по регламенту. Упродовж півгодини після твоєї сутички ти повинен зайти в кімнату, там де здають проби.Таня вже не мала часу порадіти з командою. Довелось мені за двох співати гімн».

У червні Тетяна на чемпіонаті України позмагається за путівку на світову першість. Дівчина зізнається: «Якраз дві мої мрії можуть здійснитися: в Парижі побувати і чемпіонат світу виграти».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: