Львівська дзюдоїстка Василина Кириченко розповіла про "бронзу" Кубка Європи

31 серпня 20:31
Переглядів: 796
Василина Кириченко

Нещодавно дзюдоїстка Василина Кириченко повернулася з Білорусі. На черговому етапі Кубка Європи, що відбувся у Мінську, львів'янка змогла вибороти бронзову медаль у категорії понад 78 кг.

Першою львівська борчиня здолала чемпіонку Азії з Казахстану. Потім перед нею капітулювала полька. Переможна серія Василини зупинилася на Анжелі Гаспарян. Росіянка залишається незручною суперницею для Кириченко. У поєдинку за третє місце Василина зійшлася з представницею Польщі. З Анною Зальечною львів’янка вже боролася раніше, і здобула п’ять звитяг у 6-и зустрічах.

Правильно підготуватися до змагань – одне з найважливіших завдань для спортсменів. Для того, щоби претендувати на перемогу, дзюдоїсти по-особливому налаштовуються на поєдинку, і не завжди чекають на перемогу. Василина Кириченко розповідає, як вона готує себе до змагань: «Якщо чесно, то намагаюся ні про що не думати, відганяю думки геть. Бо коли починаю думати, що виграю, то починаються поразки. А коли думаю, що здобуду поразку, то завжди перемагаю. Буває, що виграти допомагає страх, бо коли суперника боїшся, то краще готуєшся».

Майбутніх чемпіонів готують ще змалку. Окрім бажання юні спортсмени повинні мати талант. Але головна складова успіху – тяжка наполеглива праця, до якої малечу привчають наставники. Тренер дзюдоїстки Андрій Надопта розповідає: «Головне знайти дитину, яка любитиме свій вид спорту, яка важко працюватиме. Василина саме така. Почав її тренувати, коли їй було вісім років. А вже в 19-ть вона виграла юніорський чемпіонат Європи. Так, є труднощі, фінансові зокрема, але це нічого, бо попереду – перемоги».

Багату часу для відпочинку у спортсменки не буде, адже попереду нові змагання. Вже цієї осені львів’янка поїде в Угорщину, де відбудеться чемпіонат Європи. До нього Василина готуватиметься спершу у Львові, а потім на тренувальному зборі у Конча-Заспі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: