Львівська "Галичанка" 21 вересня стартує у чемпіонаті України з гандболу

11 вересня 18:31
Переглядів: 205
Галичанка

Оприлюднено календар чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд. Львівська «Галичанка»  розпочне чемпіонат грою з дебютантом Суперліги

 21 вересня стартує чемпіонат України з гандболу сезону 2018-2019 років серед жіночих команд Суперліги.

Раніше ми повідомляли, що у Суперлізі стало однією командою менше –  тернопільський «Економуніверситет» перемістився до Вищої ліги. Однак натомість заявилася нова команда –  «Бровари», отож у суперліговому чемпіонаті України сезону 2018/19 візьмуть участь таки шість команд.

Суперліга. Жінки. Учасники сезону 2018/2019

  • “Галичанка” (Львів)
  • Карпати” (Ужгород)
  • “Дніпрянка” (Херсон)
  • “Спартак” (Київ)
  • «Реал» (Миколаїв)
  • «Бровари» (Бровари)

Нагадаємо, що чинним володарем чемпіонського титулу у Суперлізі є львівська «Галичанка», на другому місці – ужгородські «Карпати», на третьому – херсонська «Дніпрянка».

Система проведення змагань

Чемпіонат України 2018/19 відповідно до календаря змагань передбачає два етапи та ігри плей-офф

На першому етапі команди проводять «здвоєні ігри» за коловою системою з роз’їздами у два кола. В межах першого етапу передбачено 10 турів, тобто кожна команда має зіграти по 20 ігор.

На другому етапі всі команди розподіляються на дві групи (А та Б) за результатами ігор попереднього етапу. До групи «А» потрапляють команди, що зайняли 1-3 місця після першого етапу. До групи «Б» потрапляють команди, що зайняли 4-6 місця після першого етапу. У групі «А» та «Б» ігри проходять турами (3 тури) по дві гри в турі, на майданчику кожної з команд зі збереженням очок, набраних на першому етапі. Тобто на цьому етапі кожна з команд зіграє ще по 6 ігор.

Перший етап

1 тур, 21-22 вересня

«Бровари» – «Галичанка»

«Спартак» – «Реал»

«Дніпрянка» – «Карпати»

2 тур, 5-6 жовтня

«Карпати» – «Бровари»

«Галичанка» – «Спартак»

«Реал» – «Дніпрянка»

3 тур, 26-27 жовтня

«Бровари» – «Реал»

«Спартак» – «Дніпрянка»

«Галичанка» – «Карпати»

4 тур, 9-10 листопада

«Спартак» – «Карпати»

«Дніпрянка» – «Бровари»

«Реал» – «Галичанка»

5 тур, 16-17 листопада

«Карпати» – «Реал»

«Дніпрянка» – «Галичанка»

«Бровари» – «Спартак»

6 тур, 7-8 грудня

«Галичанка» – «Бровари»

«Реал» – «Спартак»

«Карпати» – «Дніпрянка»

7 тур, 21-22 грудня

«Бровари» – «Карпати»

«Спартак» – «Галичанка»

«Дніпрянка» – «Реал»

8 тур, 8-9 лютого 2019 року

«Реал» – «Бровари»

«Дніпрянка» – «Спартак»

«Карпати» – «Галичанка»

9 тур, 22-23 лютого

«Карпати» – «Спартак»

«Бровари» – «Дніпрянка»

«Галичанка» – «Реал»

10 тур, 15-16 березня

«Реал» – «Карпати»

«Галичанка» – «Дніпрянка»

«Спартак» – Бровари»

Другий етап

29.03.-31.03.19 11 тур: 1-3, 3-2, 1-2

12-14.04.19 12 тур: 1-3, 2-3, 1-2

26-28.04.19 13 тур: 1-3, 3-2, 2-1

Система плей – офф

Якщо після завершення 26 ігор різниця в очках між командами, що зайняли 1-е та 2-е місця становить 5 очок та менше, то для визначення чемпіона України між цими двома командами проводиться серія ігор до двох перемог за системою «плей-офф».

Всі ігри серії «плей-офф» проводяться до перемоги. При нічийному результаті після основного часу матчу командам надається 5-хвилинна перерва, після якої призначається додатковий ігровий час. Додатковий ігровий час містить в собі два тайми по 5 хвилин з перервою між ними в одну хвилину. Якщо після першого додаткового ігрового часу знову не буде виявлено переможця, то після 5-хвилинної перерви призначається другий додатковий ігровий час. Цей додатковий ігровий час також містить в собі два тайми по 5 хвилин з перервою між ними в одну хвилину. Якщо і після другого додаткового ігрового часу не буде виявлено переможця, то призначається серія 7- метрових штрафних кидків (по 5 кидків кожної команди).

Перша гра проводиться на ігровому майданчику команди, що зайняла нижче місце за підсумками 26 ігор. Друга та, якщо буде потрібно, третя гра проводяться на майданчику команди, що зайняла вище місце за підсумками 26 ігор.

Команда, що перемогла в серії ігор, стає чемпіоном України сезону 2018-2019 рр., а команда, що програла, посідає 2-е місце.

Команді, яка посіла перше місце у Суперлізі чемпіонату України з гандболу, присвоюється звання “Чемпіон України”. Команда нагороджується перехідним кубком Федерації гандболу України. Переможець чемпіонату України з гандболу отримує перехідний кубок на один рік.

Для визначення бронзового призера чемпіонату України між командами, що зайняли 3-є та 4-е місця після завершення 26 ігор, проводиться серія ігор до двох перемог по системі «плей-офф» ідентично до правил серії ігор за перше місце. Команда, що перемогла в цій серії ігор, стає бронзовим призером чемпіонату України сезону 2018-2019рр., а команда, яка програла, посідає 4-е місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: