Львівська команда з настільного тенісу дебютувала в чоловічій Суперлізі

22 листопада 11:02
Переглядів: 619
Default Image

У Донецьку в одному з кращих спеціалізованих залів пройшов перший тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу, де серед команд вітчизняної Суперліги дебютувала львівська «ЛДУФК-СКІФ».

У порівнянні з минулим сезоном наша команда втратила Павла Бердника, котрий зосередився на виступах за новостворений клуб із Жовкви. Відтак, до своєї звичної справи гравця повернувся викладач кафедри спортивних ігор ЛДУФК, майстер спорту Олексій Гапонов. Водночас він був і тренером-представником львівської дружини. Окрім Гапонова, кольори дебютанта Суперліги «ЛДУФК-СКІФ» у першому турі захищали: мс Трунов Михайло (III курс, ФФВ, капітан команди), кмс Трунов Євген (II курс, ФФВ), кмс Андрушко Павло (I курс, ФФВ).

Обігравши команди з Казахстану (4:3) та харківський «ХАРП» (4:2), «ЛДУФК-СКІФ» посів 8 місце з 10-ти команд-учасниць. Звісно, рівень гравців Суперліги значно відрізняється від тенісистів вищої ліги, в якій наші студенти виступали торік. Тому завданням львів’ян у цьому чемпіонаті є збереження прописки в Суперлізі. Попереду ще чотири тури, найближчий з яких відбудеться у Сумах 7-12 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: