Львівські бадмінтоністи на змаганнях у Польщі здобули чотири нагороди

27 січня 22:26
Переглядів: 215
бадмінтон

У польській Медиці завершився міжнародний юнацький турнір Victor Polish youtz – 2018 з бадмінтону. В змаганнях взяли участь близько ста спортсменів з України, Білорусі та Польщі.

Змагалися молоді спортсмени у трьох вікових категоріях: до 11, до 13 та до 15 років повідомляє прес-служба ЛОДА.

Україна була представлена спортсменами Львівської, Дніпровської, Миколаївської та Одеської областей. Українці продемонстрували високий технічно-спортивний рівень, виборовши сім золотих, вісім срібних та 18 бронзових медалей.

Львівщину представляли вихованці львівської СДЮШОР «Спартак» Шестакевич Данило, Стефанський Віктор, Чирун Олександр, Мац Данило, Мац Юстина, Полийчук Вікторія й Яковенко Юліана (тренери Гречанюк Оксана, Ціж Любов, Каратник Іван, Васільєв Владислав) та обласної ДЮСШ Длабик Ольга і Бекесевич Марко (тренер – Кріль Ірина).

Львів’янам вдалося здобути одну срібну та три бронзові нагороди. У віковій групі до 13-ти років «срібло» у парній категорії серед дівчат здобула Вікторія Полийчук, у одиночній категорії серед хлопців третє місце посів Олександр Чирун, який також разом із Данилом Мацом завоював ще одну «бронзу» в парній категорії. Серед хлопців вікової категорії до 11-ти років в одиночній категорії третім місцем відзначився Данило Шестакевич. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: