Львівські "Динамівці" готуються до вирішальних матчів в чемпіонаті України

14 травня 09:45
Переглядів: 240
Водне поло

Ватерполісти львівського «Динамо» у стрибковому басейні СКА готуються до вирішальних матчів у чемпіонаті України. Нагадаємо, останній тур регулярного чемпіонату відбудеться у Дніпродзержинську, де «динамівці» зіграють з основним конкурентом у боротьбі за золоті медалі харківським «Слобожанцем», а також з усіма іншими командами. Після завершення регулярного чемпіонату відбудуться матчі плей-офф за перше місце між львівським «Динамо» та харківським «Слобожанцем».

Матч між найсильнішими українськими командами визначить хто з якого місця стартуватиме у чемпіонському плей-офф. Нагадаємо, за тур до фінішу регулярного чемпіонату в активі львівського «Динамо» – 69 очок, а харківського «Слобожанця» – 66.

Команда, що за підсумками чемпіонату посяде друге місце, спочатку прийме переможця регулярного чемпіонату у себе вдома. Перші два чемпіонські матчі відбудуться у період з 3 по 5 червня. Продовження фінальних матчів плей-офф уже відбудеться у басейні команди, що виграла регулярний чемпіонат. Третій, а при необхідності четвертий і п’ятий матч серії заплановано провести з 10 по 12 червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: