Львівські гандболісти зазнали двох розгромних поразок від "Донбасу"

13 квітня 17:10
Переглядів: 145
гандбол

Гандболісти Львівського університету фізкультури зіграли два домашні поєдинки із «Донбасом», який зараз замикає трійку лідерів у чемпіонаті України. Самі ж львів’яни займають передостанній щабель у турнірній таблиці.

У першому матчі маріупольська команда із рахунком 49:18 перемогла господарів. У стартовому таймі наступної дуелі і красиві кидки у падінні були, і постійні обстріли штанги та поперечини. Тільки от забитих м’ячів львів’янам катастрофічно бракувало. Тривалий час вони не могли зрушити зі скромної позначки в 1 пункт. Водночас суперник змітав їхню оборону, нарощуючи солідний гандикап. Прірва у рахунку постійно зростала. 22:6 – підсумок першого тайму.

Гравець команди ЛДУФК Ілля Ручко зазначив: «У нас молода команда. Суперники набагато старші і більші за габаритами. Нам було складно з ними боротися».

Після перерви львів’яни діяли значно активніше та жорсткіше, зменшуючи кількість браку. Господарі маленькими кроками «нарощували м’язи». Головний тренер команди ЛДУФК Валерій Мельник зізнається: «У роздягалці була дуже жорстка розмова. Бо стільки помилок бути не може. Хлопці взяли це до уваги. До того ж суперник, скажемо так, вже розслабився».

А гравець Ілля Ручко додає: «Тренер просив проводити довші атаки. Не зразу бити, а доводити до забитого м’яча».

Наздогнати чи випередити «Донбас» у цьому поєдинку, звісно, завдання нереальне. Тож господарі кинули сили на те, аби хоча б скоротити прірву у рахунку. Підсумок їхніх старань - 23:44.

Валерій Мельник розповідає: «Дається взнаки те, що чемпіонат вже завершується. І хлопці відчутно втомилися. Ми граємо весь час одним складом, майже без замін. Це занадто велике навантаження для них, в їхньому віці. До того ж нас було багато виїзних ігор в Запоріжжі, і хлопці просто реально не встигають відновитися».

Наставник «Донбасу» Микола Шарко каже: «Львівська команда, звісно, молода. Їм не вистачає досвіду і росту. Треба хоча б кілька двометрових хлопців, які могли б добре захищатися. Тоді, думаю, прийде успіх і до них».

Гандболісти ЛДУФК кажуть: завдання на сезон виконали. Адже на останню сходинку турнірної таблиці вже не опустяться. Та й вище піднятися шансів немає. До завершення сезону залишилося лише 5 ігор у чемпіонаті та ще кубкові дуелі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: