Львівські гирьовики розповіли, як завоювали "золото" Європи в естафетах

20 травня 14:38
Переглядів: 196
гиря

Викладач Львівського університету внутрішніх справ Михайло Домінюк та його студент Роман Мних повернулися з чемпіонату Європи. Із першості Старого Континенту з гирьового спорту вони привезли два «золота» в естафетах: дорослій та юніорській.

Михайло Домінюк підкреслює, що виступати у команді – велика відповідальність. І додає: « Щоб «не перегоріти», треба впорядкувати думки. Я, наприклад, перед стартом думаю про дружину. І вже тільки перед виходом на поміст налаштовуюся: ага, отак мені треба працювати».

У гирьовій естафеті у команді виступають по п`ятеро спортсменів. Кожен в іншій ваговій категорії. Підіймають по два 32-кілограмові снаряди. Мають зробити це максимальну кількість разів упродовж 15 хвилин. Михайло Домінюк розповідає: «Особисто я виконав 56 підйомів. У нашої команди в сумі 277 підйомів. На 5 очок ми випередили Російську Федерацію».

А от Роман виступав за юніорську, якій теж не було рівних в естафеті. Загалом українські силачі на змаганнях у Латвії завоювали аж 35 медалей. Хлопець зізнається: «Своїм вкладом задоволений. По нумерації я був другим. Перший виконав 53 підйоми, а я 47. Так би мовити, недалеко від першого втік. І не найгірший результат показав».

Зараз львів`яни готуються до відбору на чемпіонат світу. Там хочуть виступати вже в особистому заліку. Роман Мних розповідає, яку ціну доводиться платити за успіх: «В мене є синці на передпліччі. На кисті дуже набивається м`яз, потім він стає більшим. Лікті часто збиваються. На животі залишаються синці. Багато хто запитує:що це? Кажеш, що то від гир. Тобі не вірять. Але я вже до того звик. Зате серце працює, як двигун».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: