Львівські "Карпати": Тренування з досвідом

30 січня 20:30
Переглядів: 258
Карпати

Грати в першій команді – мрія кожного з них, а можливість отримати пораду від досвідченого тренера – подвійне задоволення. Такий шанс тепер матимуть вихованці карпатівської школи та Академії. З ініціативи спортивного директора «Карпат» Сергія Зайцева, юні кіпери кілька разів на місяць проводитимуть підготовку з тренерами воротарів основної та дублюючої команд «зелено-білих».

«Ці тренування потрібні для того, щоб розвивати хлопців. Аби прийшовши зі школи чи Академії у дорослу команду, вони розуміли як саме і над чим потрібно працювати» – каже Сергій Зайцев.

Самі хлопці теж зраділи новим наставникам. Виконувати роботу юні голкіпери бралися чи не з потрійною охотою, а досвідчені тренери завжди допомагали дієвою підказкою.

«Шанс покращити свою техніку під керівництвом таких тренерів випадає не завжди. Для нас такі заняття дуже важливі, це допомагає розвиватись в індивідуальному плані. Працюємо над покращенням гри ногами, виходами з воріт та загалом читанням гри. Тренери звертають увагу на наше бажання, наскільки добре ми вміємо швидко думати на полі» – розповідає молодий кіпер карпатівців, вихованець Василя Леськіва, Александрос Фотінос.

Після традиційної розминки, на футболістів чекали дещо незвичні, але цікаві вправи. Швидше взятись до роботи хлопцям не завадила й трохи морозна погода, адже тренування проходило на свіжому повітрі штучного поля клубної Академії. 

«Якщо будемо більше тренуватись, якість гри теж покращуватиметься. Чому обрав позицію воротаря? Спочатку був польовим гравцем, але через високий зріст став у ворота і мені сподобалось. Вмію швидко вирішувати на полі, через це добре справляюсь з 11-метровими ударами. Скільки зможу взяти? Із п’яти – три точно візьму. Пенальті – мій козир» – поділився воротар академіків, підопічний Володимира Безуб’яка, Валентин Горох

Зарекомендувати себе з хорошої сторони хлопцям, здається, вдалось, адже як самі футболісти, так і тренери залишали поле у відмінному настрої. 

«Подібні заняття допоможуть нам повністю систематизувати роботу воротарів у структурі львівських «Карпат». Для цього ми підключаємо тренерів основної команди, U-21 та U-19. Важливо, щоб випускники Академії і школи приходили у дорослі команди підготовленими як технічно, так і психологічно. На що звертаємо більшу увагу при підготовці? В основному, на гру ногами, розташуванням голкіпера у воротах при виконанні стандартів, на техніку прийому та віддачу м’яча ногами» – підсумував тренер воротарів основної команди «левів» Володимир Марчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: