Львівські лучники у фіналі Чемпіонату Європи

27 травня 10:00
Переглядів: 331
Вероніка Марченко

23-29 травня 2016 року на батьківщині славетного героя-розбійника Робіна Гуда в місті Нотінгем, Велика Британія триває чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів.

Цьогоріч за найвищими нагородами старого світу прибули 295 кращих лучника, які представляють 44 країни континенту.

Жіноча збірна України в складі львів’янки Вероніки Марченко, Лідії Січенікової (Чернівецька обл..), Анастасії Палової (Херсонська обл..) пройшли у фінал чемпіонату Європи в командних змаганнях серед жінок де їхніми опонентами будуть представниці збірної Грузії.

Успішно склалась боротьба для наших дівчат і в особистих змаганнях, де львів’янка Вероніка Марченко увійшла до фіналу змагань, де у боротьбі за золоті нагороди та титул чемпіонки Європи зустрінеться з лідером класифікації, представницею збірної Росії.

Партнерка Вероніки по команді Анастасія Павлова змагатиметься з представницею збірної Німеччини за бронзові нагороди.
Лідія Січеннікова поступившись представниці Франції посіла 33 місце.

Український тандем Анастасія Павлова разом з харків’янином Віктором Рубаном зійдуться у сутичці за бронзові нагороди в змаганнях серед змішаних команд з лідерами кваліфікації - збірною Туреччини.

Серед чоловіків кращим серед українських лучників, став львів’янин Георгій Іваницький, який завершив змагання на 9 місці поступившись представнику Хорватії за вихід 1/4 фіналу змагань.

У Віктора Рубана – 17 місце, львів’янин Сергій Макаревич поступившись в перестрілці представнику Австрії, завершив змагання на 33 місці турнірної таблиці.

Долю золотих та бронзових нагород чемпіонату Європи визначиться 29 травня 2016 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: