Львівські лучники виборюють місця у дорослій та юніорській збірних області

14 червня 21:26
Переглядів: 1984
Стрільба з лука

У Львові триває чемпіонат області зі стрільби з лука серед дорослих та юніорів. Спортсмени борються за місця в обласних збірних. У старшій категорії 4 місця вже зайняті. Ще залишилось відібрати вісьмох учасників. Юніори ж змагаються за 12 путівок.

У дорослих спортсменів уже місяць не було стартів на внутрішній арені. Відтак чемпіонату області дуже чекали. Учасник змагань Ярослав Мокринський зазначив: «Тут можеш побачити ті помилки, які не помічаєш на тренуванні. Бо на тренуванні ти стріляєш для себе. А виходиш на старт і тут є якась боротьба, бажання більший результат показати».

Під час змагань на стрільбищі вітряно. Проте лучники звикли до постійного втручання стихії. І відповідно підлаштовують свою зброю. Спортсмен Віталій Комонюк розповів: «Трохи треба «виносити», як ми кажемо. Особливо складно на 50 м, бо тут мішень є маленькою. І на цій дистанції у вітряну погоду стріляти, дійсно, тяжко».

Перестрілка на першості області триватиме до четверга, 15 червня. А вже у неділю, 18 червня, у Львові стартує чемпіонат України серед лучників-юніорів. А їхні старші колеги на змагання такого рівня поїдуть у Черкаси в липні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: