Львівські лучники змагаються за перепустки на Кубок України

30 листопада 18:00
Переглядів: 260
Стрільба з лука

Львівські лучники змагаються за Кубок області серед дорослих спортсменів. За зброю взялися півсотні учасників. Чоловіки уже здолали своє випробування, тепер за зброю взялися жінки.

Хоча лучники змагаються у дорослій категорії, проте вступити у боротьбу дозволяють і перспективній молоді, як от 12-річній Анастасії Фадєєвій. Дівчина зізнається: «Трохи хвилююся, але борюся з цим. Три рази вдихаю-видихаю, і стає легше».

Серед учасниць – чемпіонка Європи Вероніка Марченко, яка цими змаганнями втягується у зимовий сезон. Спортсменка зазначила: «Треба відшліфувати техніку, над якою я працювала у період тренувань».

З-поміж півсотні учасниць у наступний, олімпійський раунд проб`ються 32 лучниці. Там володарка найкращого результату зустрінеться із тою, хто посіла останнє місце. Друга у рейтингу поміряється силами з 31-тою і так далі.

Лучниця Ірина Заставна розповіла: «Впевнено почуваюся, але все одно є трохи мандраж. Але його треба побороти. І хто краще це зробить, той буде першим. Я собі найсильніший суперник. Тому що психологічно себе дуже важко пересилити».

Наймайстерніші лучники отримають путівки на Кубок України. Львів`янам далеко їхати не доведеться, адже національні змагання відбудуться у рідному місті. Той турнір стане першим етапом відбору на чемпіонат світу у приміщенні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: