Львівські мотокросери готуються до міжнародних змагань на легендарній трасі "Майорівка"

18 травня 20:00
Переглядів: 246
мото

У неділю, 20 травня, на історичній трасі «Майорівка» відбудеться відкритий Кубок Львова із мотокросу. Спортивні видовища розпочнуться з 10-ої ранку. Свої вміння покажуть атлети у різних класах: від аматорів до ветеранів. Серед учасників будуть й іноземні гості.

Дехто готується до стартів на трасі у Сокільниках. Один із учасників майбутніх змагань – 14-річний Мартин Добош. Попри юний вік, на мотоциклі почувається впевнено. Цей турнір буде для хлопця дебютним.

За вправляннями молодого спортсмена пильно стежить батько Роман. Розповідає: «То була моя мрія. Дуже хотів займатися мотоспортом, але батьки мені не дозволяли. А тепер хочу, щоб малий спробував. Сподіваюся, йому вдасться. Син має гарних тренерів. Вони і підкажуть, і пожартують, і по вухах дадуть, якщо треба. То мені дуже подобається».

Та не всі у цьому сімействі ставляться до адреналінного заняття з таким захватом. Мартин зізнається: «Мама спочатку переживала. Але тепер вже майже не хвилюється. Зазвичай вона не їздить з нами, бо страшно дивитися змагання».

Мотоциклісти готуються долати на час одну з найскладніших трас Європи. Байки доведеться гнати пересіченою місцевістю із чималою кількістю штучних і природних перепон. Зараз спортсмени роблять акцент на трамплінах, які завдають чимало клопоту. «На трампліни треба йти обов’язково вкінці з відтяжкою, ‒ каже спортсмен Микола Усик. ‒ Інакше будеш постійно перевертатися».

Екстремали не бояться примх погоди. Учасник із Закарпаття Едуард Штефуца розповідає: «Якщо в суботу буде падати дощ, то в неділю буде добре. Бо за ніч волога втягнеться, пилу не буде. Мотоцикли розкатають, і буде якраз добре».

Спортивні видовища від мотовідчайдухів розпочнуться в неділю, 20 травня, о 10-ій ранку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: