Львівські «політехніки» приймуть донецьких «тигрів». Капітан «Політехніки-Галичини» Ярослав Зубрицький про гру з БК «Донецьком»

27 січня 19:49
Переглядів: 276
Default Image

Своїми думками щодо наступного матчу ділиться капітан БК «Політехніка-Галичина» Ярослав Зубрицький

--Наша команда у звичайному режимі готується до матчу проти БК «Донецьк». Особливих кадрових втрат немає за винятком Мартіна Сроки, який потягнув стегно і пропустив тренування.

--Що скажеш про БК «Донецьк»?
--БК «Донецьк» - це сильна і збалансована у всіх ланках команда. У них чимало хороших баскетболістів проте особливо виділяти когось не буду. Усі ці гравці разом становлять серйозну загрозу.

--Тренером БК «Донецьк» є Саша Обрадовіч…
--Це надзвичайно досвідчений тренер. Усі гравці, які з ним працювали кажуть про нього, він живе баскетболом, для нього це найголовніше у житті. Я часто спілкуюся з його підопічними (теперішніми і колишніми). Усі вони про нього дуже високої думки.

--А що скажеш про Володимира Гуртового, колишнього свого партнера по «Політехніці-Галичині», який зараз виступає за БК «Донецьк»?
--Я дуже хочу побачити завтра Володимира Гуртового. Усі добре знають його можливості. І, навіть, якщо він кілька хвилин перебуватиме на паркеті його користь для команди БК «Донецьк» буде надзвичайна. Він усе робить для того, аби його команда перемогла.

--Який настрій команди на завтрашній матч?
--Нам необхідно перемагати. Тому гратимемо тільки на перемогу. Якщо вдасться продемонструвати таку ж командну гру, яку ми зробили у попередніх двох матчах проти «Дніпро-Азоту» та «Дніпра», ми обов’язково здобудемо два очки.

28. 01. 2011. львів. Палац спорту «Галичина». Вулиця Керченська 8. «Політехніка-Галичина» - БК «Донецьк» 18:30. Дубль початок о 15:30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: