Львівські п’ятиборці демонстрували майстерність і витривалість на Кубку області

05 квітня 13:33
Переглядів: 147
пятиборствро

Завершився Кубок області зі сучасного п’ятиборства. Право на місце в збірній Львівщини доводили юнаки, юніори та дорослі. Свої вміння на турнірі відточували 24 «майстри на всі руки».

У фехтувальному раунді дуелі дуже динамічні: тривають до першого уколу та не довше хвилини. Серед учасників – Дмитро Балюк, який щойно повернувся із відкритого чемпіонату Польщі, де потрапив у топ-десятку. Спортсмен каже: «У нашому спорті головне – знайти золоту середину. Треба старатись якось все поєднувати. Щоби був один коронний вид спорту, а решта – на середньому рівні. В мене «ударним» є фехтування».

Далі п’ятиборці змагаються у комбінованому компоненті, який поєднує біг на 800 м та стрільбу із лазерного пістолета. І так 4 підходи. Під час кожного атлети мають закрити по п’ять мішеней. Учасниця Кубка області Ольга Клуннікова радить: «Не варто заглядати на ціль суперника, треба завжди концентруватися на своїй».

Результати кожного з видів програми згодом переводять у бали. Найбільше пунктів можна заробити у фехтуванні. «Найдешевшим» є плавання.

За підсумками турніру 13 атлетів отримають путівки на Кубок України, боротьба за який точитиметься наприкінці квітня у Харкові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: