Львівські регбісти хочуть отримати спорткомплекс

06 серпня 09:29
Переглядів: 252
Сокіл

Один із спортивних комплексів Львова може бути відданий в експлуатацію місцевим регбістам.

Як повідомляє портал lviv-udar.com президент Львівської Федерації регбі Петро Адамик звернувся до міського голови Львова з проханням посприяти передачі спортивного комплексу за адресою вул. Кастелівка, 8, в оренду Громадській організації «Союз Ветеранів регбі Львівщини».

У своєму зверненні Адамик зазначив, що в разі отримання зазначеного комплексу в довготривале користування за договором оренди, заплановано залучення значних коштів для реконструкції стадіону.

«На сьогоднішній день спортивний комплекс знаходиться в запущеному стані. Однак хочу звернути Вашу увагу на те, що керівництво Федерації регбі Львова, «Союзу ветеранів регбі Львівщини» та ТОВ «Інвестиції УП» в разі отримання зазначеного комплексу в довготривале користування за договором оренди, планують залучити значні інвестиції з метою його відновлення, модернізації та приведення у відповідність з європейськими спортивними стандартами. Кошторисна вартість запланованих на 2014 рік робіт становить 320 тис. При довгостроковій оренді (понад 15 років) запланована сума інвестицій складе 3,0 млн.грн.», - заявив глава Львівської Федерації регбі.

Також Адамик нагадав, що спортивний майданчик комплексу використовується для навчально-тренувального процесу дитячо-спортивною школою з регбі «Львівські Левенята» трьох вікових груп в кількості 150-ти дітей. Додатково до цього на території спорткомплексу свої тренування проводять команда «Батяри» та колектив ветеранів «Сиві Леви».

У свою чергу, мер Львова пообіцяв підтримати ініціативу Адамик і доручив організувати засідання за участю депутатів, міських чиновників і всіх зацікавлених сторін з метою пошуку оптимального вирішення цього питання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: