Львівські санкарі у парку "Погулянка" готуються до обласного турніру

23 червня 08:22
Переглядів: 195
санний спорт

Львівські санкарі у парку «Погулянка» ще з літа готуються до зимових виступів. Адже тренування на санкороликах – фундамент сезону. А цього вікенду атлети будуть закріплювати знання і вміння на обласних змаганнях.

На півкілометровій трасі спортсмени збираються щодня, якщо погода не стає на заваді. Санкарка Наталя Мельник зізнається: «Мені дуже подобається тут з’їжджати, бо їдеш собі – вітерець дує. А що там вдома робити? Лежати на дивані і дивитися щось? Ні, краще тут займатися! Трохи страшно було спочатку. Але тепер не боюся навіть із третьої вишки спускатися».

Дітлахи розганяються до швидкості 60-70 км/год. Наприкінці заняття випробовує інвентар і показує клас і коуч. Тренер Ярослав Пона розповідає: «У них працює все навхрест: якщо права нога тисне на «роги», ліва рука допомагає навантаження зробити. Всю трасу вони повинні проходити лежачи, з опущеною нижче головою. А на поворотах вони заглядають по сторонах, куди повертати».

Учити вправно володіти цим спортивним «траспортом» починають із 10-річного віку. Хоча є у компанії юних атлетів і молодші. Наприклад, Андрій Мох. Йому лише 9-ть. У спорті він вже 3 роки. Андрій згадує: «Коли мене привів старший брат, то я тільки в спортзалі займався, бо був маленьким. А коли підріс, вже почав на санках кататися. Мрію поїхати на змагання за кордон».

У суботу, 23 червня, у парку «Погулянка» відбудеться обласний турнір, де поміряються силами санкарі до 17-ти років. А на початку липня спортсмени кинуть виклик суперникам на чемпіонаті України у Кременці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: